Albania

Kjo foto dëshmon sa i dashuruar është Keith në deputeten e Vetëvendosjes

“Dashuria ime”, partneri i Adriana Matoshit ndan një moment romantik me deputeten

Deputetja e Kuvendit të Kosovës vazhdon ta shijojë lidhjen me të dashurin e saj.

Keith, është tejet i përkushtuar ndaj Adriana Matoshit dhe dashurinë e tyre të madhe e ndajnë edhe në rrjete sociale.

Së fundmi, ai ka publikuar një imazh në storien e tij në Instagram derisa shihet bashkë me aktoren duke i dhuruar një puthje në ballë, shkruan lajmi.

Adriana Matoshi, shihet e shtrirë teksa ka vendosur kokën në krahë të Keith dhe ky i fundit e ka quajtur dashuri.

“Dashuria ime”, ka shkruar ai derisa i ka bërë edhe tag partneres së tij.

Football news:

Richard Dunn: Diash is young, but he has a special aura around him. He will be able to claim the captaincy at City
Rafael Benitez: Working at Everton is a chance to show that I want and can compete with anyone
Davide Calabria: It's even better if no one believes in Milan. Our goal is to add
Lyon made a request to Chelsea for Emerson. The defender of the Italian national team is Interesting to Inter and Napoli
Lewandowski trained on the weekend to get in shape before the start of the season
I'm Cristiano Ronaldo and I only send the ball into the net. The forward refused the crossbar challenge in Real Madrid
Yuriy Semin: Shevchenko has a lot of trump cards to lead the European top club