Albania

Manchester United e mbyll pjesën e parë me dominim total

Man Utd mbyll pjesën e parë me dominim total.

Pjesa e parë mes Crystal Palace dhe Manchester United është mbyllur me rezultat të barabartë 0-0.

Djajtë e Kuq kanë sulmuar gjatë gjithë kohës, mirëpo nuk arritën që t’i konkretizonin rastet e tyre.

Fillimisht, Nemanja Matic lëshoi një goditje drejt portës, mirëpo portieri, Guaita, ishte në vendin e duhur.

Edhe Marcus Rashford pati një rast të mirë në minutën e 17-të, por goditja e tij përfundoi jashtë portës.

Crystal Palace në anën tjetër nuk pati ndonjë rast të mirë.

Football news:

Ancelotti's 2-2 win over Tottenham: One of Everton's best home games. The fate of entering the European Cup will be decided in the last game
Mourinho on Pogba's words about him: I don't care what he says. Not Interesting
Mourinho on Everton penalty: No comment. Having experience, I just laugh at such moments
Kane came out on the 7th place in the list of the best scorers of the Premier League. He has 164 goals
Yaya Toure sent Guardiola a letter of apology: I am waiting for a very long time for a response
Marcelino on the Spanish Cup: You can't win against Barca without suffering. They are used to winning finals
Koeman on the future: It's strange to have to answer such questions. We had a 19-match unbeaten streak