Albania
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Mësohet arsyeja pse Bora ka vendosur ta takojë sonte Donaldin brenda shtëpisë se Big Brother VIP!

Një përballje të fortë do të ketë sonte në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Moderatorja shqiptare Bora Zemani do të përballet sontë në “Big Brother VIP” me Donald Veshajn dhe Beatrix Ramosajn.

Zemani pritet t’ia kthejë varësen që Donaldi ia dhuroi pak javë më parë, me rastin e 3-vjetorit të njohjes së tyre.

Kujtojmë se Donaldi është kritikuar shumë, për faktin se e ka lënë pezull raportin me Borën, ndërsa Beatrix, që ka ndërhyrë mes tyre