logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Albania

Nicolas Cage do të jetë superhero në filmin e animuar “Teen Titans GO”

Adhuruesit e filmave e dinë shumë mirë për pak sa Nicolas Cage nuk luajti rolin e “Superman” në filmin e regjisorit, Tim Burton.

Megjithatë, aktori i famshëm tani më në fund do të ketë një mundësi për t’i treguar botës se çfarë mund të bëjë si një superhero.

Aktori 54-vjeçar amerikan ka marrë rolin e heroit në filmin e animuar “Teen Titans GO”.

Përveç Cage, zëri e ka huazuar edhe këngëtarja dhe tekstshkruesja, Halsey, e cila luan rolin e Wonder Woman dhe reperti Lil Yachty do të huazojë zërin për rolin e Green Lanternit.

“Teen Titans GO” është një adaptim i filmit të serive të animuara të filmave të vizatuar. Seria bashkon një ekip të përbërë nga Robin (Scott Menville), Starfire (Hynden Walch), Cyborg (Khary Payton), Raven (Tara Strong) dhe Beast Boy (Greg Cipes). Të gjithë këta do të huazojnë zërat në film.

Shumë vite më parë Cage është dashur të luaj rolin e Supermanit në versionin Superman Lives të Tim Burton, bazuar në letrën e Kevin Smithit.

Kujtojmë se vite më vonë filmi u bë subjekt i një dokumentari me të njëjtin emër ndërsa aktorin do ta shohim edhe në disa projekte të reja filmike gjatë këtij viti. /Telegrafi/The post Nicolas Cage do të jetë superhero në filmin e animuar “Teen Titans GO” appeared first on Telegrafi.

Themes
ICO