Albania

“O b*q. ku*vë, ore shkër***të, na keni çarë ka*in”, Aleksandër Gjoka nuk pendohet për deklaratat ndaj Ramës

“Tre muskutjerët” Aleksandër Gjoka, Elton Deda dhe Redon Makashi, kanë qenë të ftuar në ABC për të folur për situatën e krijuar nga koronavirusi për artistët.

Pyetur rreth deklaratave publike se ata duhet të përshaten me profesione të reja, tani që muzika është e ndaluar Sandër Gjoka tha:

“Unë mund të ndihmoja dikë të moshës së tretë, e kemi bërë dikur, punë vullnetare…”

Njerëzit thonë hë më mo, se ky ka lekë. Unë si kam vjedhur. Është krijimtaria ime, por edhe shpenzoj më tepër. Mos harro që ka artistë që kanë shtëpi edhe me kredi”, tha Sandër Gjoka.

Ai u pyet dhe për një deklaratë të bërë ndaj Edi Ramës disa kohë më parë, kur ishte në gjëndje të dehur.

“Jo, njerëzit janë mësuar me mua. Nuk jam penduar”, tha Gjoka.

“O kokrra e kurvës mos kujto se bën karantinë, ça karantine… ça mbyll tani lokalet e të gjitha. O të q*** ropt mu në p… ku i ke o të shkë*** ku*vën.

Unë të kam besuar se je çun Tirone, po ti qenke një kokrra kur**s, qenke një b.q ti. Ik ore b.q ik ore shkër***të.

Kush je ti mo që bën karantinë? E ke bërë popullin për të fol me vete.

O të q… ropt mu ku i ke. O Ed Rama o b.q. ku*vë. Kokërr legeni, ik ore legena m….

Ti Ed Rama, Lul Basha, Sali Berisha e të gjithë… Qenkeni kokrra e ku*rvës. Na keni çarë ka*”, deklaronte Gjoka gjatë karantinës, në një video që u bë virale.

Ndërkohë Elton Deda shtroi problemin e mos mbështetjes financiare, duke nënvizuar se artistët duhen bërë bashkë.(TemA)

Football news:

Anton Ferdinand on the racist scandal with Terry: I was sent a bullet in the mail. Insults in social networks came every hour
Manchester City have offered 19 million euros including bonuses for 17-year-old Argentine midfielder Sarmiento
Rehagel is a bandit from whom I will not accept an apology. The story of the worst injury in the history of the Bundesliga
Barcelona's presidential election will be held on January 24
Koke: to beat Bayern, you need to play a nearly perfect match. I hope their unbeaten streak ends tomorrow
Loew can return Muller, Boateng and Hummels to the German national team if there are a lot of injuries
Nacho about the Real Madrid game: That's not how titles are won. Working to get better