logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Albania

Partizani lë dy pikë në Vlorë, ndalet nga Flamurtari

Ka përfunduar ne Vlore edhe ndeshja mes Flamurtarit dhe Partizanit, e mbyllur një barazim me shifrat 1-1.

Pjesa e parë do të mbyllej me rrjeta të paprekura, ndërsa të kuqtë po rrezikonin më shumë në 10 minutat e fundit.

Loja e ka gjithmonë një llogjikë dhe pa kaluar shumë minuta nga nisja e pjesës së dytë ka ardhur edhe goli i Belicës.

Një skemë e Lerdës që kërkoi një gjuajtje të fortë nga Telushi dhe lojtarët e kuq që të sulmonin zonën. Ashtu edhe ndodhi, Moçka e ka grushtuar topin dhe Belica e ka dërguar në rrjetë.

Por festa nuk zgjati shumë, pasi Nebihi i barazoi shifrat vetëm 4 minuta më vonë me një super gjuajtje.

Glamurtari merr pikën pas shumë kohësh, ndërsa vendi i parë kthehet në një enigmë të madhe, tani që të gjithë prisnin shkëputjen e Partizanit pasi kishte shumë humbje të pikëve nga pretendentët e tjerë.

Themes
ICO