Albania

Për ku janë nisur Blero e Tara? Duken kaq të lumtur

Blero e nis ditën me plot energji bashkë me Taran.

Këngëtari i shumë hiteve muzikore, me një karrierë të gjatë e të suksesshme, që ende vazhdon të sjellë risi në skenën artistike.

Blero është një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë, si për jetën profesionale, ashtu edhe për atë personale, shkruan Kosovarja.

Këngëtari ishte i martuar me aktoren kosovare, Teuta Krasniqi dhe nga ajo martesë ata kanë vajzën e tyre, Tara.

Ai shihet shumë shpesh bashkë me vajzën e tij dhe duket një baba shumë i përkushtuar teksa kalojnë kohë së bashku.

Sot, Blero ka publikuar një video në Instastory bashkë me Taran dhe ata shihen plot energji dhe të lumtur.

Në vitin 2019, Blero u martua për herë të dytë me modelen Afrona Dika, e cila gjithashtu ruan raporte shumë të afërta me vajzën e Bleros.

Football news:

The Super League is already as close as possible. UEFA is furious
Stefano Pioli: Milan are among the youngest teams in the top leagues. We are second, and others are not even in the top ten in their championships
PSG does not participate in the European Super League: Football-for all teams
Solskjaer after 3-1 with Burnley: Manchester United are in good shape. We want to finish the season with a win in the Europa League
Monaco Golovin does not lose 7 matches. The overall score is 16:0
Gary Neville: Will Arsenal enter the Super League? He has just drawn with Fulham
Remove the points from the entire big six. Neville about the top clubs in the Premier League in the European Super League