Albania
This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Prej një muaji i shtruar në Sanatorium, COVID i merr jetën në moshën 58 vjeçare gazetarit të njohur Artjan Tepelena

Ka ndërruar jetë në moshën 58-vjeçare gazetari Artjan Tepelena. Shkak ka qenë COVID-19. Prej një muaji ai ishte i shtruar në Sanatorium.

Lajmin e trishtë e kanë njoftuar miqtë e tij në rrjetet sociale.

Na ike kaq shumë para kohe e na trishtove kaq shumë o Tan. Do të na mungosh shumë i shtrenjti jonë, sidomos Fjordit dhe Mirës. Të prehesh i qetë në përjetësi” mbyllet postimi.