logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Albania

Pukë, përfundon riparimi i shkollës në fshatin Vrrith

TIRANË, 13 shtator /ATSH – Bashkia Pukë në prag të vitit të ri shkollor po kryen inspektimet e fundit në shkolla, jo vetëm në qytet por edhe në fshatrat përreth.

“Për ne nuk është me rëndësi sa është numri i nxënësve në një shkollë. Edhe për një nxënës do krijojmë kushtet e duhura për një proces mësimor normal. Sapo kemi përfunduar riparimin e të gjithë pjesëve të dëmtuara të shkollës në fshatin Vrrith, njësia administrative Luf-Qerret”, thuhet në njoftimin e bashkisë.

”Të hënën jemi gati në çdo shkollë. Suksese çdonjërit prej nxënësve dhe mësuesve në bashkinë tonë”, uroi bashkia. /j.p/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO