Albania

Rama bëhet romantik/ Lule dhe puthje të zjarrta për përvjetorin e martesës me Lindën

Mbrëmjen e djeshme, kryeministri Rama ka publikuar fotot krejt ndryshe. Duke lënë pas politikën dhe gjithçka tjetër rreth tij, ai është shfaqur si një xhentil i vërtet teksa i ka dhuruar lule bashkëshortes së tij në 10-vjetorin e martesës.

Ka qenë vet i pari i qeverisë që ka publikuar një foto, ku shihen të dy burrë dhe grua, duke u puthur, ndërsa Linda mban në duar një tufë të madhe me lule.

“10 vjet!”, shkruan Rama në Instagram. Kujtojmë se çifti kanë një fëmijë së bashku, Zahon, ndërsa nga martesat e para Rama ka një djalë më të madh, Greg, ndërsa Linda Rama, një vajzë, Rea.

Football news:

Beckham returned to the cover of FIFA 23 years later. For this, he will get more than paid in real PSG
Barcelona transferred a 5 million Euro bonus to Borussia for Dembele's transfer. Catalans have already paid more than 130 million
Ramos and Benzema out of Real Madrid's bid for the Champions League match with Inter
Griezmann on Messi: I admire Leo, and he knows it. We have a great relationship
Rooney on the possibility of a move to Barca in the 2010/11 season: Thinking about it. Could fit in perfectly
Hooray, in England they will let the audience into the stands again! While up to 4 thousand and not everywhere, but the clubs are happy 😊
Solskjaer about the match with Istanbul: these are the Champions of Turkey, it will be difficult