Albania

Rama i shkon në shtëpi Nicolas Sarkozy në Paris: Me një mik special

Kryeministri Edi Rama, gjatë vizitës së tij në Francë duket se ka zhvilluar një vizitë në shtëpinë e presidentin Nicolas Sarkozy.

Rama përmes një postimi në rrjetin social Facebook shkruan se ka shkuar dhe takuar në shtëpinë e tij në Paris, Sarkozy.

Ndër të tjera në postimin e tij ai thekson se është privilegj që të konsultohet me të për sfidat e Shqipërisë dhe të gjithë rajonit në BE.

 “Me një mik special në shtëpinë e tij në Paris, presidentin Nicolas Sarkozy, me të cilin kam privilegjin të këshillohem për sfidat e Shqipërisë dhe rajonit tonë, në rrugën e zhvillimit ekonomik e social, e të integrimit europian🇪🇺”, shkruan Rama.

j.l./ dita

Football news:

Flick about Muller and Hummels: There is no age at which players will be excluded from the national team
Beckham's Inter Miami broke a series of 7 matches without a win. Higuain made a double
Head of the UAF National Teams Committee Markevich: I don't know if Shevchenko is leaving the national team. He is on vacation
Man City will not be able to sign Kane after the transfer of Grealish. The club does not have such money (MEN)
16-year-old Borussia forward Mukoko wanted to end his career because of talk about his age
Laporta visited the location of Barca in Germany and greeted the players
Chernomorets from FNL-2 will be awarded the 3rd technical defeat in a row due to quarantine