Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar një foto në rrjete sociale, ku i uron besimtarëve të martën shenjtë, nga Kisha e “Shën Ndout” në Laç.

“E martë e shenjtë nga kisha e Shën Ndout”, shkruan Rama.

Postimi i plotë:

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fedirama.al%2Fposts%2F10158753839696523&width=500&show_text=true&height=615&appId” width=”500″ height=”615″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share”></iframe>

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb