Albania

Stili i ri i flokëve e ka transformuar gruan e Shpetim deskut

Gruaja e Shpetimit bëhet bukuroshe me këtë ndryshim

Shpetim Desku përveç punës që bën, është i përcjellur edhe rreth jetës private.

Në shumë momente ai kalon në lajm, duke tërhequr vëmendje të madhe me veprimet e tij.

Përkrahë tij, është edhe Arta ajo e cila shpesh kalon në lajm duke u dalluar për stilin e veçantë që ka, shkruan kosovarja.

Këtë herë, ajo me rregullimin që ka bërë duket krejt ndryshe dhe mjaft bukur.

Shikojeni imazhin dhe vlerësojeni se si duket.

Football news:

Chelsea midfielders Barkley and Gallagher are Interesting for Newcastle
Fiorentina and Vlahovic are discussing a 3-year contract extension. The forward is Interesting to Tottenham
Jovic is Interesting for Sampdoria and Genoa. Real Madrid wants to give the striker on loan
Medal standings of the 2020 Olympic Games: China leads, Russia has one gold, the United States has four (we won two finals from our team)
Juventus and Cuadrado are discussing a contract extension until 2023
Manchester United may try to sign Saul in the summer for 45 million pounds (Daily Mail)
Braithwaite's agent: Martin will stay in Barcelona. He is happy at the best club in the world