Albania

Të dy duke u puthur! Rama publikon foton me Lindën, festojnë përvjetorin e martesës: 10 vjet!

Kryeministri Edi Rama feston 10-vjetorin e martesës me bashkëshorten e tij, Linda.

Ka qënë Rama ai që ka përkujtuar datën e veçantë duke postuar foto me Lindën, e cila mban një tufë më lule në dorë.

Krahas fotos, në të cilën shfaqen duke u puthur, kreu i qeverisë shkruan: 10 vjet!

Linda mban në dorë një buqetë me lule të ngjyrave nga më të ndryshme, mirëpo ajo që mbizotëron ështe roza dhe e bardha.

Rama dhe Linda janë prindër të një djali të quajtur Zaho, ndërkohë që secili prej tyre ka dhe një fëmijë tjetër, nga marrëdhëniet e mëparshme.

Football news:

Andrej Kanchelskis: Pogba keeps talking about leaving Manchester United. Just go away, no problem
Merson on Kane: there is No other player like that in the world. Messi is only a tenner. And Harry is already playing like de Bruyne
Ajax overloaded the young Williams and was sharper before Onana's mistake. Liverpool were helped by Klopp's original half-time decisions
Messi was fined 600 euros for a shirt in memory of Maradona, Barca-350 euros
Zidane will not be sacked. Real Madrid have full confidence in him (As)
Zidane's future at Real Madrid is in question. The coach is not as confident as before (Marca)
Marcel Villas-Boas has snapped a record 13-game losing streak in the Champions League. And for the first time I scored in this draw