Albania

Themelues të PD i bashkohen Bindjes Demokratike në Shkodër

TIRANË, 17 prill/ATSH/ Themelues të partisë Demokratike në Shkodër i janë bashkuar partisë “Bindja Demokratike”.

Themeluesi i PD i është bashkuar “Bindjes Demokratike” në mbështetje të hapur të kandidatit Tonin Uldedaj.

Gjovalin Coli është shprehur se brenda së djathtës, Tonin Uldedaj është përfaqësuesi më i denjë, duke deklaruar haptazi mbështetjen për numrin 4 në fletën e votimit në zgjedhjet e 25 prillit.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Football news:

Griezmann spoke with Hamilton and visited the Mercedes boxes at the Spanish Grand Prix
Barcelona feels that Neymar used it. He said that he wanted to return, but extended his contract with PSG (RAC1)
Aubameyang to the Arsenal fans: We wanted to give you something good. I am sorry that we could not
Atletico did not lose at the Camp Nou. Busquets' injury is the turning point of the match (and the championship race?)
Verratti injured his knee ligaments in PSG training. Participation in the Euro is still in question
Neymar's contract in one picture. Mbappe wants the same one
Manchester United would like to sign Bellingham in the summer, not Sancho. Borussia do not intend to sell Jude