Albania

“Unë e kam kaluar COVID-19, e zbuluan mjekët italian”, rrëfehet Monika Kryemadhi, ja çfarë thotë për Ilir Metën

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka treguar se koronavirusin e ka kaluar. Duke folur në emisionin “Open”, Kryemadhi tha se nuk ka pasur asnjë simptomë ndërsa shtoi se lajmin ia dhanë mjekët italianë.

Ajo tha se kur do të bënte operacion bajamet, mori vesh nga mjekët që e kishte kaluar virusin. Ndërsa, sa i përket presidentit Ilir Meta, ajo tha se kreu i shtetit nuk është prekur ende nga virusi.

“Po zbuloj diçka për herë të parë. Unë e kam kaluar Covid pa asnjë simptomë. Pa temperaturë, dhimbje të tjera me radhë. E mora vesh kur do operohesha nga bajamet dhe mjekët italianë më thanë që e ke kaluar,” rrëfeu Kryemadhi.

h.b/dita

Football news:

Flick's future in Bayern is in doubt. He has a difficult relationship with Salihamidzic
Mikhailovich's autobiography - 🔥 Was friends with a criminal boss, rushed to the Inter locker room to deal with Ibra, defeated leukemia
Chelsea's chances of signing Alaba have increased since Tuchel's arrival. Real Madrid is also Interested in the player
Solskjaer about Greenwood: We're talking about the syndrome of the second season. I have always believed that 99% of the effort is 100% of the failure
Oscar: Salah at Chelsea was unstoppable in training, but on the pitch he was timid. Not enough confidence
Koeman on Barca's debts: We helped the club by lowering salaries. This situation is not only here - everyone is suffering because of the coronavirus
Real Madrid's contract negotiations with Ramos and Vazquez have been suspended. The club can not improve conditions due to the crisis