Albania

VIDEO/ Gafa e radhës e Bashës: Si duket lagjia? Vajza: Super fare; Kreu i PD: Si gjithë Tirana, si gjithë Shqipëria

Nuk ndalen gafat e Lulzim Bashës gjatë kësaj fushate zgjedhore.

Ditën e sotme kreu demokrat zhvilloi takime me biznese në zonën e Qesarakës në kryeqytet. Teksa u ndal në një dyqan, Basha pyet një vajzë se si i duket lagjja.

Vajza ndonëse demokrate, i përgjigjet: “Super fare”. Ndonëse nuk e kuptoi atë që po thoshte, kreu demokrat e konfirmoi me gjithë gëzim: “Si gjithë Tirana, si gjithë Shqipëria”, duke vlerësuar në këtë mënyrë direkt punën e bërë në Tiranë nga Erion Veliaj dhe në qeveri nga Edi Rama.

Batutat

Basha: Si duket lagjia?

Vajza: Super fare

Basha: Si gjithë Tirana, si gjithë Shqipëria

o.j/dita

Football news:

Griezmann spoke with Hamilton and visited the Mercedes boxes at the Spanish Grand Prix
Barcelona feels that Neymar used it. He said that he wanted to return, but extended his contract with PSG (RAC1)
Aubameyang to the Arsenal fans: We wanted to give you something good. I am sorry that we could not
Atletico did not lose at the Camp Nou. Busquets' injury is the turning point of the match (and the championship race?)
Verratti injured his knee ligaments in PSG training. Participation in the Euro is still in question
Neymar's contract in one picture. Mbappe wants the same one
Manchester United would like to sign Bellingham in the summer, not Sancho. Borussia do not intend to sell Jude