GOLEM

BalkanWeb siguron pamje nga aksidenti tragjik në Golem dhe pasojat e tij. Nga video duket se motori ka qenë pas furgonit dhe e ka goditur këtë të fundit në pjesën e pasme.

Afër dy mjeteve ndodhet trupi i mbuluar i motoristit Ardian Gjepali, i cili ndërroi jetë fill pas përplasjes që transportohet me barrelë nga rruga në ambulancë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb