Albania

VIDEO/ UEFA jehonë golit të sulmuesit kuqezi: Kënd i ngushtë? Nuk ka problem për Manaj

Rej Manaj u rikthye te goli me kombëtaren teksa realizoi në fitoren 3-2 të kuqezinjve ndaj Bjellorusisë.

Talenti lushnjar shfrytëzoi më së miri një top të mbetur në zonë dhe nga një kënd vërtetë i vështirë ia doli të realizonte golin e tretë për kombëtaren.

Ndërkohë, ky realizim i vështirë, nuk ka kaluar pa u vënë re edhe nga faqja e zyrtare e UEFA EURO 2020.

“Kënd i ngushtë? Nuk ka problem”, ishin fjalët që shoqëronin videon me golin e Manaj.

Tani shpresohet që kjo rrjetë të zgjojë Manajn edhe te Barcelona B, e sulmuesi në këtë formë të ketë më shumë mundësi në karrierën e tij, pasi potenciali nuk i mungon dhe këtë e tregoi me Shqipërinë.

Football news:

The youngster agreed to go to Arsenal. Real will give midfielder in rent without the right of redemption
President of Genoa: I intend to keep Shomurodov. Juventus did not contact us
Liverpool have not scored any of their last 87 shots in the Premier League. The team has 4 consecutive matches without goals
Leroy Sane: Pep teaches so that I started to hear the little man in my head
Jamie Carragher: The championship is slipping away from Liverpool. They'll start worrying about getting into the top 4, not the title
Liverpool lost at Anfield for the first time in 69 Premier League games (and Burnley). Klopp's team has yet to score in 2021
Sevilla are Interested in Papu Gomez