Albania

Ylli i Premier League ndez merkaton, Real parakalon PSG me një telefonatë

Paris Saint-Germain do të duhet të bëjë një revolucion të vërtetë në mbrojtje, veçanërisht në krahë.

Rendimenti i Alessandro Florenzi nuk ka bindur dhe kthimi i tij te Roma është pothuajse i sigurt.

Francezët duket se kanë vënë në shënjestër një njohje të vjetër siç është Serge Aurier.

Problemi është se për lojtarin e Tottenham është vënë në lëvizje edhe Real Madrid.

Sipas Footmercato, Aurier është kontaktuar nga Raphael Varane, ish-shoku i tij is kuadrës te Lens.

Aurier mësohet t’i ketë thënë qendërmbrojtësit se do t’i pëlqente të luante në Spanjë me fanellën e Los Blancos.

Football news:

Under is Interesting for Leipzig, Bayer and Eintracht. Roma estimates the winger at 15 million euros
Vladimir Petkovic: Switzerland will play in front of 30,000 Turkish fans. We will try to turn this to our advantage
Sociedad forward Isak is Interesting for Real Madrid and Man City. The transfer is estimated at 70 million euros
Bale to Italy: We understand that Wales are an outsider, but we will give our all on the field as always
Glick after 1:1 with Spain: For Poland, the Euro is just beginning
Muller-Gozensu after 4-2 with Portugal: No wonder you only ran for 60 minutes. You are playing in Italy
Spain will be in the play-offs, I'm sure. Alba about the Euro