Estonia

MMi BLOGI | Inglismaa ja USA tegid väravateta viigi

Mängitud on 77 minutit. USA toob mängu Aaronsoni ja Moore'i, välja lähevad McKennie ja Dest.

Inglismaa vahetab samuti: välja Saka, sisse Rashford.

USA tegi mäletatavasti avavoorus Walesiga 1 : 1 viigi, Inglismaa alistas Iraani 6 : 2. Seega on inglased praegu alagrupi liidrid.

Tuleb tõdeda, et ameeriklased on ka teisel poolajal mõnevõrra aktiivsemad ning loovad paremaid võimalusi.

Harry Kane'il oli suurepärane võimalus inglased juhima viia!

Brittide kapten mängiti ilusas nurgas kümnelt meetrilt löögile, tema ürituse blokeerib USA kaitsja. Nurgalöök.

Inglismaa on vallanud palli 65% mänguajast, kuid ei jõua oma söödumänguga eriti kuhugi. Äsja oli USA ründajal Weston McKenniel mängu parim võimalus, kuid ta lõi umbes kaheksalt meetrilt selgelt üle värava.