Estonia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Nurjatust urineerijast nördinud Inglismaa koondislaste naised hülgasid luksuslaeva

Tõele näkku vaadates oli laeva viiendal tekil avalikult soristama kukkunud tegelane siiski viimaseks piisaks jalgpallurite naiste kannatuste karikasse – nimelt olid nad juba varem kurtnud, et jalgpallifännid, kes samuti laeval ööbivad, olid mängudelt naasnult alati nii joviaalses meeleolus, et rikkusid oma pideva lärmamisega naiste ööune.

Lisaks olid vutimeeste elukaaslased nurisenud, et kogu majutus laeval oli selline, et nad olid end tundnud muust maailmast isoleerituna, samuti oli neil olnud probleeme oma meestele helistamisel. Nõnda siis lahkusid naised luksuslaeva pardalt ja seadsid end sisse Doha hotellidesse. Väidetavalt olid ebaõiglast kohtlemist taluma pidanud naiste eestkõnelejateks kujunenud Harry Maguire'i ja Jack Grealishi kallimad.

Õnneks said nende kannatused pisutki lunastust pühapäeva hilisõhtul, kui Inglismaa alistas kaheksandikfinaalis Senegali 3 : 0 ning mängu järel püüti fotodele näiteks oma abikaasat suudelnud kapten Harry Kane ja väravavaht Jordan Pickford.

Nüüd saavad prouad rahulikult Doha vaatamisväärsustega tutvuda, sest Inglismaa veerandfinaal Prantsusmaaga leiab aset alles eeloleval laupäeval.