Estonia
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Peaministripartei peasekretär parteikaaslase korruptsioonikahtlusest: Savisaare ajad tulevad meelde

„Kõige jamam on, et üldse sellised jamad juhtuda saavad. Savisaare aeg tuleb meelde,“ kommenteeris Suslov Kohtla-Järvel lahvatanud korruptsioonikahtlusest.

Kahtlustatavatena peeti teiste seas kinni ka sealne abilinnapea, reformierakondlane Vitali Borodin.

Suslovi sõnul oleks Borodinil nii enda kui partei seisukohast mõistlik erakonnast välja astuda. „Loodame ta enda pärast, et kahtlustused ei saaks süüdistuseks. Aga las kohtuveskid jahvatavad ja teevad rahulikult oma tööd,“ lisas Suslov.

Partei ise ei hakka esiti Borodinit välja viskama. Esmalt vesteldakse Borodiniga ja kui ta ise välja ei astu, mõeldakse järgmiste sammude üle.

Eile peeti Kohtla-Järvel korruptsioonis kahtlustatuna kinni 11 inimest, kelle seas sealne prügiärimees Nikolai ossipenko, neli linnavolinikku, neli ametnikku ja kaks Ossipenko tuttavat.

Ametnikest osutus üheks kahtlustatavaks ka reformierakondlasest Kohtla-Järve abilinnapea Vitali Borodin.

Reformierakond jagab Kohtla-Järvel võimu Ossipenko valimisliiduga Progress ja end Keskerakonna fraktsiooniks nimetava ühendusega, mis moodustub endistest keskerakondlastest. Opositsioonis on ka päris keskerakondlastest koosnev ühendus Eestimaa Keskerakond, kelle ametlikku eksistentsi kinnipeetud volikogu esimees Tiit Lillemets ei tunnistavat.