Serbia

Pet medalja za niške kikboksere na takmičenju u Bugarskoj

Na petom Međunarodnom kik-boks turniru u Kozloduju u Bugarskoj, takmičari kik-boks kluba Niš osvojili su 5 medalja - 4 zlata i jedno srebro.

Zlatne medalje i pehare osvojili su Ivan Krivačević, Nada Krivačević i Nikolina Stevanović, a srebro je pripalo Vladani Radonjić.

Kikbokseri “Niša” su dostojno predstavili Srbiju i grad. Samo jedan poraz u finalu 2:1, sudijskom nepravdom je oštećena Vladana Radonjić kojoj je pripala srebrna medalja - kažu iz kluba.

Takođe, zlato i pehar osvojio je i Piroćanac Ognjen Antić, kao i nekadašnji takmičar Niša, a sada Zaječara, Nikola Milenković koji je pored pehara dobio i pojas turnira.

Na truniru je učestvovalo oko 250 takmičara iz Srbije, Grčke, Moldavije, Izraela i Bugarske.