Serbia

(UŽIVO/VIDEO) FULAM - BRENTFORD! Nestvaran gol Brajana, Mitrović na 15 minuta do Premijer lige!

Finale plej-ofa Čempionšipa poslednja je utakmica u Engleskoj, a kako drugačije staviti tačku na uzbudljivu sezonu nego najvrednijim i najgleadnijim mečom u godini. Čast da zaigraju na Vembliju pripala je ekipi našeg Aleksandra Mitrovića, Fulamu, odnosno Brentfordu.

Brajan u 105. minutu za Fulam

Stadion: Vembli, Sudija: Martin Etkinson

FULAM: Rodak - Odoj, Hektor, Rim, Brajan - T.Rid, Kerni, B.Rid (od 90+2. Mitrović), Onoma, Kebano (od 81. Nokart) - Kamara (od 106. Kavaljero).

BRENTFORD: Raja - Enri, Pinok, Janson, Dalsgard - Da Silva (Kanjos), Norgard, Jensen (od 106. Dervisoglu) - Benrahma, Mbeumo (od 61. Markondes) - Votkins.

106. minut - Nova promena u Fulamu, Kavaljero umesto Kamare. Menja i Frank i na teren šalje Dervisoglua umesto Jensena.

KRAJ PRVOG PRODUŽETKA!

105. minut - GOOOOOOL! KAKAV GOL! Džo Brajan je video da je golman Brentforda izašao sa linije i pogodio iz teške pozicije!

94. minut - Kamara je probao šut sa distance, ali je to bilo slabo za Raju koji brani šut napadača Fulama.

91. minut - Počeo je prvi produžetak!

KRAJ! Gledaćemo produžetke na Vembliju!

90+2. minut - Mitrović na terenu! Srbin menja Bobija Rida.

Reuters

90. minut - Biće još tri minuta nadoknade.

83. minut - Druga promena u redovima Brentforda. Da Silvu menja Kanjos.

81. minut - Trener Fulama je krenuo da uvede Mitrovića u igru, ali je odustao od toga. Na terenu je Nokart umesto Kebana.

71. minut - Opasan šut Votkinsa i prva intervencija na meču Rodaka.

61. minut - Prva promena na meču u redovima Brentforda. Umesto Mbeuma na terenu je Markondes.

58. minut - Nova šansa za Fulam, Kamara je bio u šansi, ali je loše zahvatio loptu.

46. minut - Utakmica je nastavljena!

POLUVREME!

45. minut - Igra se još minut nadoknade.

36. minut - Opao je tempo meča, bez pravih prilika.

25. minut - Mbeumo je mogao da dovede Brentford do prednosti, ali je Hektor reagovao u poslednjem momentu.

17. minut - Onoma je još jednom bio jako blizu, ali je bio u nezgodnoj poziciji napadač Fulama te nije uspeo da šutne kako bi ozbiljnije ugrozio golmana Brentforda.

13. minut - Bolja ekipa Fulama u dosadašnjem delu meča. Bez pravih prilika, ali se uglavom igra na polovini Brentforda.

4. minut - Prva dobra prilika za Fulam. Onoma je šutirao sa nekih 20 metara, ali je bio spreman Raja.

20.45 - Utakmica je upravo počela!

20.36 - Fulam je prošle sezone ispao u Čempionšip posle samo godinu dana u eliti, dok Brentford nije igrao Premijer ligu čak 73 godine pa će imati motiv da konačno zaigraju u najjačem rangu engleskog fudbala.

Reuters

20.31 - Fulam je regularan deo završio na četvrtom mestu Čempionšipa, dok je Bretford bio treći tako da su dva najbolje plasirana tima stigla u finale.

20.26 - Obe ekipe stigle su u finale posle jedne pobede i poraza. Brentford je izgubio meč u Velsu protiv Svonsija sa 1:0, ali je slavio na svom terenu sa 3:1. Sa druge strane Fulam je prvi meč protiv Kardifa u gostima pobedio 2:0, dok je na "Krejven kotidžu" poražen 2:1.

20.18 - Brentford je ove sezone bio neumoljiv protiv Fulama. Ostvarili su obe pobede, kako na svom terenu, tako i na gostovanju.

20.06 - Zanimljivo da se trener Fulama Skot Parker odlučio da oporavljenog Mitrovića ostavi na klupi. Srbin će tako čekati svoju šansu u finalu, a sigurno da će je dobiti u određenom trenutku.

19.55 - Dobro veče i dobrodošli na blog našeg portala posvećen finalu plej-ofa za ulazak u Premijer ligu između Fulama i Brentforda. Uz informer.rs pratite uživo dešavanja sa čuvenog Vembli stadiona.