Serbia

(UŽIVO/VIDEO) PARTIZAN SE VRAĆA U ŽIVOT! Suma pogađa za 1:1, Čolić promešao odbranu!

Posle neugodnog gostovanja u Kruševcu proteklog vikenda, pred izabranicima Save Miloševića je još jedno teško gostovanje u Pazaru!

(Nedeljković 21 - Suma 59)

Stadion: Gradski (bez prisustva publike)  Sudija: Novak Simović

Novi Pazar: Drobnjak - Sise, Vukajlović, Kurdić, Nedeljković - Delimeđac, Kovačević, Tomić, Kecap - Dragutinović, Hadžibulić.

Partizan: Popović - Miletić, Ostojić, Vitas, Urošević - Zdjelar, Natho - F. Stevanović (Čolić 59), Suma, Asano - Sadik

61. minut - Mogao je Novi Pazar do nove prednosti, ali se Tomić ponovo obrukao u završnici! Bio jedan na jedan sa Popovićem!

57. minut - Veliki kiks Popovića! Na kaju, Tomić je izašao sam pred gol crno-belih i umesto u mrežu, loptu poslao preko gola!

51. minut - Asano je bio fauliran na samoj ivici kaznenog prostora, ali Simović pušta prednost! U nastavku akcije Čolić je šutirao, ali je nakon intervencije Drobnjaka lopta zamalo završila pored desne stative!

49. minut - Prvi pokušaj u drugom poluvremenu preko Sadika, ali Drobnjak ponovo na pravom mestu!

46. minut- Čolić je zamenio Stevanovića na startu drugog dela.

KRAJ PVOG DELA!

43. minut - Bezidejna igra Partizana nastavila se nakon primljenog gola sredinom prvog dela. Bez pas igre i sredine terena, gde su Ostojić i Vitas sa dugim loptama glavni pokretači napada crno-belih, za sada deuju jalovo...

38. minut - Abdulaj Sise, igrač koji ovoga leta nije potpisao za Partizan iako je odradio pripreme sa crno-belima, za sada odlično zatvara levu stranu po kojoj napada Stevanović!

33. minut - I pored velikog broja šansi, Partizan deluje izuzetno nesigurno u odbrani! Ostojić i Vitas za sada ne ulivaju poverenje...

26. minut - Velika šansa za Partizan, ali Drobnjak ponovo sjajno interveniše! Vitas je šutirao glavom!

19. minut - Velika šansa za Pazarce! Dragutinović je šutirao sa nekih pet metara daleko preko gola, iako je pored sebe imao samog Tomića! Ostaje 0:0!

17. minut - Slobodan udarac za crno-bele na nekih 20 metara od gola Pazaraca! Natho je postavio loptu i maestralno šutirao, a Drobnjak je još jednom pokazao da se radi o sjajnom golmanu! Vrhovima prstiju je skinuo ovaj šut Izraelca!

12. minut - Ponovo Drobnjak spašava svoj tim! Natho je ubacio loptu sa leve strane, a golman Pazaraca je krajnim naporima ukrotio ovu loptu! Sa druge strane domćin je u nekoliko navrata preko kontranapada pokušao da ugrozi crno-beli, ali odbrana Partizana za sada deluje stabilno!

10. minut - Novi udarac ka golu domaćeg tima! Lucidan pokušaj Stevanovića iskosa sa leve strane lako je ukrotio Drobnjak!

8. minut - Nova prilika za crno-bele nakon prodora Asana po desnoj strani! Sadik je zamalo zakasnio na asistenciju Japnaca u srcu peterca Pazaraca!

3. minut - Još jednom je Sadik "izlomio" defanzivce domaćeg tima, ali je njegov udarac završio direktno u rukama Drobnjaka!

2. minut - Sjajan prodor Sadika po levoj strani, međutim, Nigerijac je loše šutirao!

UTAKMICA JE POČELA!

16.30 - Crno-beli su uspeli da u Kruševcu savladaju Napredak sa 3:1 uz dosta problema, pošto je domaći tim krajem prvog dela došao do prednosti! Trener Partizana Savo Milošević odlučio se za isti sastav koji je pre pet dana izveo protiv Napretka!

At the 1950 world Cup, Amateurs from the United States beat England. The coach of the Americans compared their players to sheep, and the author of the winning goal went missing
Dan Henderson made his debut for Manchester United at the age of 23. He made 141 appearances on loan
Shaka Hyslop: Many black players do not see the point in coaching courses, believing that they will not be called for an Interview