Serbia

(VIDEO) PRIMERA: Baka kaznio Leganjes za prvu pobedu Viljareala, kiks Sevilje

Jedini strelac na meču bio je bivši fudbaler Milana i Sevilje Karlos Baka u 65. minut, čime je doneo prvu pobedu "žutoj podmornici" u nimalo blistavom početku sezone u najkvalitetnijem rangu takmičenja u Španiji.

Prethodno je u 49. minutu Kariljo propustio šansu da domaće dovede u vođstvo, pa su najviše zbog toga i posle ovog kola ostali na začelju tabele sa samo jedim bodom.

Sevilja je kiksnula pred svojim navijačima protiv Hetafea - 2:0. Gostima je pobedu donel Anhel golovima u 3. i 38. minutu utakmice.

Pogotkom  Serhija Garsije sa ivice kaznenog prostora u 52. minutu, Espanjol je kao domaćin savladao Levante 1:0 i stigao do visoke četvrte pozicije.

Alaves je golom u trećem minutu nadoknade kao gost savladao Valjadolid 1:0. Junak pobede bio je Ibai.Do 80. minuta za goste je igrao Darko Brašanac.