Czech Republic
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Opilá matka spící pod lavičkou ignorovala plačící dítě, pak ničila služebnu

Hlídka zamířila na Masarykovo náměstí na základě oznámení o ženě, která spí pod lavičkou na autobusové zastávce. Vedle ní bylo plačící malé dítě neupřesněného věku.

„Policisté na místě našli silně opilou ženu, která nebyla schopná se o dítě postarat. Třicátnice je poté dobrovolně následovala na služebnu, kde se však projevilo její druhé já ovlivněné alkoholem a začala být agresivní,“ popsala přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Žena se snažila vynutit si odchod, což vyústilo v utržení kliky u vstupních dveří služebny a vytržení nástěnného dávkovače na dezinfekci ze zdi poté, co zavrávorala a upadla na něj.

„Aby dál neničila majetek, skončila v poutech, která jí byla sundána, jakmile se zklidnila. Následně byla vyšetřena lékařem, který rozhodl o jejím převozu do protialkoholní záchytné stanice v Olomouci, kam byla eskortována a předána do péče tamnímu personálu,“ shrnula Zajícová.

O dítě se postaral příbuzný, který si ho od policistů převzal do dočasné péče. O události byl informován příslušný úřad pro sociálně-právní ochranu dětí, kromě toho může žena očekávat předvolání k přestupkové komisi kvůli poničenému vybavení služebny.