Czech Republic

Pozemkářské tituly mají slávisté a po 15 letech hráčky Rakovníka

Rakovnické pozemkářky daly první gól finále, ale domácí vítězky základní části a šampionky posledních osmi odehraných sezon ještě do přestávky vyrovnaly a po změně stran se v předposlední minutě ujaly vedení.

Soupeř se ale nevzdal a 19 sekund před koncem po trestném rohu vyrovnal. Následoval rozstřel, ve kterém se domácí tým neprosadil, zatímco soupeř skóroval dvakrát. Rozhodující nájezd proměnila Iva Daňková, jež byla poté vyhlášena nejlepší hráčkou finále.

V sezoně neporažení muži Slavie získali titul po pěti letech a na trůnu vystřídali Bohemians, které letos vyřadili v semifinále po dvou hladkých výhrách 7:1 a 4:0.