Czech Republic
This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

To je soda. Z kauzy „Babišovi senilové“ vzniklo peklo

Primář z Nemocnice Sokolov Martin Straka (TOP 09) se ostře obul do voličů expremiéra a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše. Označil je za „senily bez budoucnosti“. Kvůli tomu se mu nyní plní e-mail zprávami od lidí, kterým vadí, že vyjadřuje neúctu vůči seniorům. A nejen jemu, lidé si stěžují i u nadřízených Straky. O seniorech ale prý původně nebyla řeč, snaží se primář situaci nyní urovnat.

To je soda. Z kauzy „Babišovi senilové“ vzniklo peklo
Foto: Daniela Černá
Popisek: Bývalý premiér Andrej Babiš při autogramiádě v Břeclavi

reklama

„Odporné, ubohé, trapné. Senilové bez budoucnosti rozhodují o našich dětech!!! Tohle musí skončit!!!“ napsal lékař Martin Straka ve svém čtvrtečním twitteru, kde okomentoval setkání voličů Andreje Babiše s bývalým premiérem. Shromážděné lidi, většinou důchodového věku, nazval „senily bez budoucnosti“.

Pod jeho příspěvkem se objevily některé souhlasné reakce. Jedním z těch, kdo Straku naopak upozornil na nevhodně zvolená slova, je ekonom Ivan Pilip: „Obvykle píšete fajn věci, ale tohle není dobré. Senioři mají stejná práva rozhodovat o své zemi jako mladí lidé nebo lidé středního věku. Naše chyba, že je necháváme Babišovi a takovýmito texty se jejich vazba na něj jen posílí,“ vyslovil svůj názor bývalý ministr financí.

Když zjistil, že na jeho vyjádření poukázaly ParlamentníListy.cz, okomentoval to slovy, že je „poctěn“, pak ale přišla studená sprcha. Diskuse na Twitteru má dohru v místech, kde to primář Straka zřejmě nečekal. Lidé mu kvůli kritice seniorů jakožto Babišových voličů začali posílat e-maily, někdy plné urážek, některé z nich Straka zveřejnil.

„Ty fašistický vyžraný tlustoprde, chceš ukrást zásluhu seniorům? Bez nich by jsi nebyl,“ píše muž říkající si Josef Zogo.

Děkuji Ondro... Vím že Ti přidělávám práci.... Ale když chceš být můj obhájce a asistent.... pic.twitter.com/PcoTu2rZjs

— Martin Straka (@libtardzeu) June 9, 2022

Horší než vládnutí Babišovy vlády je počínání Fialovy pětikoalice: „Doma se s úctou vzpomínalo na naše předky. Dobře si vzpomínám na totalitní praktiky bolševiků. Bohužel, to se začíná dít u nás po nástupu bruselského pěti bloku, mi silně začíná připomínat prakticky bolševiků,“ uvádí další pisatel.

pic.twitter.com/AFt6aeSjf2

— Martin Straka (@libtardzeu) June 9, 2022

Stížností naštvaných lidí však zamířily následně rovnou k nadřízeným Straky v sokolovské nemocnici.

„Ha to je rychlost, husy už poslaly x mailů s printscreeny mým nadřízeným... Hlupáčci je to ztracený čas, účet je jen a pouze můj, stanoviska jen a pouze má... Pište rovnou mně, rád si to ani nepřečtu, slibuju,“ vzkázal ve svém tweetu primář.

Ha to je rychlost, husy už poslaly x mailů s printscreeny mým nadřízeným...

Hlupáčci je to ztracený čas, účet je jen a pouze můj, stanoviska jen a pouze má...

Pište rovnou mně, rád si to ani nepřečtu, slibuju.

— Martin Straka (@libtardzeu) June 9, 2022

Spolu s tím se začal vytáčet, že vlastně došlo k nepochopení a senily bez budoucnosti že vůbec nemyslel seniory.

„Došlo k nedorozumění: senior je senior... senil je blb co za koblihu zvolí Babiše a vnoučata pošle do pekel. Což kdo chtěl pochopil hned z původního tweetu,“ dovysvětlil Martin Straka.

Došlo k nedorozumění:

senior je senior...

senil je blb co za koblihu zvolí babiše a vnoučata pošle do pekel...

Což kdo chtěl pochopil hned z původního twt...

— Martin Straka (@libtardzeu) June 9, 2022

Psali jsme:

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: nab

Myslíte, že lidé u nás budou mít na to si v tak krátké době vyměnit auto? Víte, jak starými auty se u nás jezdí, protože v porovnání s ostatními státy je u nás nejen draho, ale i nízká mzda, ještě před inflací si ne každý mohl dovolit třeba dovolenou, natož si koupit nové auto. A myslíte, že je dob...

Další články z rubriky

To je soda. Z kauzy „Babišovi senilové“ vzniklo peklo

Primář z Nemocnice Sokolov Martin Straka (TOP 09) se ostře obul do voličů expremiéra a předsedy hnut…