Croatia

KAKVA UTAKMICA NA MAKSIMIRU: Dinamo u golijadi ispustio prve bodove u HNL-u!

Nakon sru큄enih snova o nastupu u Ligi prvaka, Dinamo se vratio u HNL realnost gdje je u petom kolu HNL-a na Maksimiru u golijadi remizirao sa

Etoundija koji je iskoristio gre큄ku obrane doma훶ina.

No, ve훶 u 9. minuti Dinamo je imao vodstvo nakon 큄to je dva puta mre탑u gostiju tresao Gavranovi훶. U 22. minuti novi gol na Maksimiru, ovog puta u mre탑i doma훶ina, a strijelac iz penala bio je Krstanovi훶.

Mre탑u su mirovale do 68. minute, iako je na obje strane bilo prilika da za gol. A onda ta 68. minuti i novo vodstvo Dinama nakon 큄to je Gavranovi훶 sjajno proigrao Majera

Samo pet minuta kasnije novo izjedna훾enje, a do prvijenca u HNL-u stigao je Kn철ll koji je glavom matirao Zagorca.

U 88. minuti Farmaceuti su ostali s igra훾em manje nakon 큄to je Zirdum dobio drugi 탑uti karton, no unato훾 nastojanjima dinamovaca da zabiju 훾etvrti gol rezultat se nije mijenjao.

Tako nakon petog kola vi큄e nemam nijednu stopostotnu mom훾ad jer prije Dinama kiksala je i Gorica, te sad dijele vrh s 13 bodova, dok je Belupo 큄esti s 훾etiri boda.

Komentari odra탑avaju stavove njihovih autora, ali ne nu탑no i stavove portala Dnevno.hr. Molimo 훾itatelje za razumijevanje te suzdr탑avanje od vrije휃anja, psovanja i vulgarnog izra탑avanja. Portal Dnevno.hr zadr탑ava pravo obrisati komentar bez najave i/li prethodnog obja큄njenja.

Mitryushkin on the move to Fortuna: Germany is a country of goalkeepers. I can learn a lot here
Scott Micromini: There is no point in beating PSG if you don't play the same way with Leipzig
Alejandro Gomez: Have Ricica was the coronavirus, and he fell into a depression. Now everything is fine with him
Lyon wants to rent Griezmann and is ready to give Barca Depay for free in the event of a deal (Okdiario)
In the attack against Bayern, Nikolic can use the Hoffenheim technique-luring into the pressure and a long pass to the Alaba zone
Bayern - Loko-Utkin's first match as a commentator: insured Yevgeny Mayorov, set up in the corridor, after the return 0:5 joked about beer