Croatia

SJAJNA UTAKMICA! Derbi donio pravu poslasticu, pljuštali su golovi!

Milan i Roma odigrali su odli훾nu utakmicu u petom kolu Serie A, a nakon vrlo napetih 90 minuta nije bilo pobjednika, s 3:3 na semaforu na kraju susreta. Milanu je tako prekinut niz od 훾etiri pobjede na po훾etku prvenstva, a Roma je bodom stigla na deveto mjesto nakon svojeg neuvjerljivog ovosezonskog starta.

Milan je na San Siru triput vodio, ali gosti iz Rima su se svaki put vra훶ali u igru. Za doma훶u mom훾ad je dvaput zabio Zlatan Ibrahimovi훶 (2′, 79′ – 11 m), a jednom Alexis Saelemaekers (47′). Gostuju훶i strijelci bili su Edin D탑eko (14′), Jordan Veretout (71′ – 11 m) i Marash Kumbulla (84′).

Ozlije휃eni Ante Rebi훶 jo큄 uvijek ne konkurira za povratak u mom훾ad Milana i propustio je susret s Rimljanima.

Bayer Leverkusen je u petom kolu njema훾ke 1. BundesligeAugsburga. Junak doma훶ina bio je Argentinac Lucas Alario koji je zabio dva gola, u 16. minuti iz penala, a u 74. iz igre.

Zavr큄ni rezultat postavio je Moussa Diaby (90’+4), a jedini strijelac za Augsburg bio je Daniel Caligiuri (51′).

Tin Jedvaj proveo je cijelu utakmicu na klupi Bayera, koji sada ima devet bodova i izbio je na 훾etvrto mjesto ljestvice.

Komentari odra탑avaju stavove njihovih autora, ali ne nu탑no i stavove portala Dnevno.hr. Molimo 훾itatelje za razumijevanje te suzdr탑avanje od vrije휃anja, psovanja i vulgarnog izra탑avanja. Portal Dnevno.hr zadr탑ava pravo obrisati komentar bez najave i/li prethodnog obja큄njenja.

Ex-President of Barca Laporta will take part in the new elections
Antonio Cabrini: Maradona would still be alive if he played for Juventus. The love of Naples was strong but unhealthy
Ferguson on Rashford's charity: Fiction for a young man. He should give me some advice
A Preston player who twice touched an opponent's genitals was disqualified for 3 matches for aggressive behavior
Atalanta Director: everything is fine with Miranchuk, there are no symptoms of coronavirus
Kovid mocks the Latvian championship: the team got only 8 people (but still did not finish the match)
Gerard Pique: We all hope that Messi will stay at Barca