Latvia

Futbola federācijas kongresā konstatēts vēl viens Covid-19 gadījums

Šteinbergs 3. jūlijā notikušajā LFF kongresā pretendēja uz organizācijas pirmā viceprezidenta amatu. Viņš stāstīja, ka analīzes veiktas pagājušās nedēļas nogalē un, saņemot pozitīvu testa rezultātu, noorganizēta arī kontaktpersonu testēšana. Kopumā testēti aptuveni 150 cilvēki - gan DOC darbinieki, gan viņu ģimenes locekļi. Svētdien saņemtie rezultāti liecina, ka visiem pārējiem rezultāti ir negatīvi.

Mājas karantīna gan noteikta sešiem DOC biroja darbiniekiem, kuri bijuši ciešākā kontaktā ar Šteinbergu.

Arī pats DOC vadītājs ir karantīnā. Viņš atzina, ka joprojām neizjūt Covid-19 raksturīgus simptomus, un priecājas, ka analīzes veiktas operatīvi.

Pagājušās nedēļas nogalē DOC pārtrauktas tur notiekošās bērnu sporta nometnes. Taču, ņemot vērā, ka darbinieku analīzes ir negatīvas, pilsētas Sporta pārvalde varētu lemt par nometņu atjaunošanu, pieļāva Šteinbergs.

Pārējās DOC struktūras turpina darbu ierastajā režīmā.

SIA "Daugavpils olimpiskais centrs" īpašnieki ir Latvijas Olimpiskā komiteja un Daugavpils dome. "Firmas.lv" dati liecina, ka uzņēmuma apgrozījums pērn bijis 946 840 eiro, bet zaudējumi sasnieguši 468 774 eiro.

Kā ziņots, pēc informācijas saņemšanas par Covid-19 saslimšanu Guntaram Indriksonam, kurš 3.jūlijā apmeklēja LFF kongresu un kandidēja uz valdes locekļa amatu, LFF tūlītēji organizēja gan kongresa rīkošanā iesaistīto, gan neiesaistīto LFF darbinieku testēšanu, kā arī tika veiktas pārbaudes LFF valdes locekļiem. Operatīvā kārtā veiktās šo cilvēku pārbaudes pozitīvas analīzes neatklāja.

No LFF kongresa dalībniekiem Covid-19 konstatēts kopā piecām personām, tajā skaitā Indriksonam un Šteinbergam, kuri paši atklājuši par inficēšanos.

Saistītās ziņas

Pēc vairākiem Covid-19 saslimšanas gadījumiem Jūrmalas "Spartaks" komandā tiek atcelta futbola virslīgas spēle

Ar Covid-19 saslimušais futbola darbonis Indriksons apmeklējis "Valmieras" spēli ar "Spartaku"

Latvijas Futbola federācija aicina visas kongresā iesaistītās personas veikt Covid-19 pārbaudes

Nedēļas nogalē LFF ziņoja, ka divos klubos konstatēti četri Covid-19 inficēšanās gadījumi. Jūrmalas "Spartaks" atklāja, ka tā administrācijā saslimušas trīs personas, no kurām divas apmeklēja 3.jūlijā notikušo kongresu, bet viens saslimšanas gadījums konstatēts "Valmieras" kluba vadībā.

Pēc LFF pieejamās informācijas trīs no šiem četriem saslimšanas gadījumiem saista pārvietošanās kopīgā transportlīdzeklī pēc 3.jūlija LFF kongresa ar Indriksonu, par kura saslimšanu 8.jūlijā ar sociālo tīklu palīdzību paziņoja pats saslimušais.

Citi šobrīd lasa

Šīs zvaigznes izskatās perfekti - un lieliski iztiek bez privātajiem treneriem

20 gadus nebijis atradums: Krievijā vienlaikus uziet četrus milzīgus smaragdus

Reanimācijas laikā vīram salauza ribu... Mediķu praksē kuriozu gadījumu netrūkst

Football news:

Hazard will be in the starting line-up of Real Madrid for the first time in the Champions League play-offs
Milan is Interested in Torreira. Arsenal are ready to sell the midfielder
Lineker on bale: People have no idea what's really going on with one of the best players of our time
Lionel Messi: Aduriz will be missed by everyone in La Liga. He's a Bombardier
Shakespeare became an assistant coach at Aston Villa
In England, the stadium can be closed to spectators for racism. Players will be disqualified for 6-12 matches for discrimination
Hans-Dieter flick: I will Understand if Tiago wants to play in the Premier League