Latvia

Jauno lielveikalu 'Depo' Rēzeknē varētu necelt nodegušā vietā

Jauns būvniecības preču lielveikals "Depo" Rēzeknē varētu atrasties citā vietā, liecina Rēzeknes pašvaldības pārstāvju sniegtā informācija.

close-ad

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Reklāma

Lielveikalu "Depo" Stacijas ielā Rēzeknē pērn izpostījis ugunsgrēks. SIA "Depo DIY" solīja darīt visu iespējamo, lai atjaunotu veikalu pilsētā.

Jauno lielveikalu 'Depo' Rēzeknē varētu necelt nodegušā vietā
Foto: DELFI Aculiecinieks

Šomēnes preses konferencē, atbildot uz plašsaziņas līdzekļu pārstāvju jautājumiem, pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs (S) informēja, ka kompānija, kas iegādājusies aptuveni septiņus hektārus plašu zemesgabalu blakus lielveikalam "Maxima XX" Atbrīvošanas alejā, plāno būvēt norādītajā teritorijā veikalu "Depo". Veikala projektēšana jau esot sākta.

Priekšsēdētājs uzsvēra, ka pašvaldība visādi sekmēs būvniecību, jo pilsēta ir ieinteresēta, lai minētais veikals atsāktu savu darbu Rēzeknē.

Pašvaldībā informēja, ka izsoles rezultātā zemesgabalu Atbrīvošanas alejā 141 no pašvaldības iegādājās uzņēmums SIA "Fed Development". Īpašums tika pārdots par 913 000 eiro.

Vienlaikus, komentējot Bartaševiča pausto par uzņēmuma iecerēm būvēt "Depo" tieši Atbrīvošanas alejā, nevis Stacijas ielā, domes Komunikācijas nodaļas vadītājs Kārlis Pozņakovs atzina, ka, saskaņā ar pašvaldībai pieejamo informāciju, lielveikals tiešām atradīsies citā vietā.

"Mēs gan nevaram pilnībā droši apgalvot, ka tā būs Atbrīvošanas aleja 141, tas ir jājautā pašam uzņēmējam," atzina Pozņakovs.

"Depo" un "Fed Development" komentārus pagaidām nesniedza.

Kā liecina informācija "Firmas.lv", "Fed Development" kapitālā 20% pieder Jūlijai Fedorenkovai, 40% - Sergejam Fedorenkovam, bet vēl 40% - SIA "New Bumani Invest", kas savukārt pilnībā pieder SIA "DMT Plus", kas ir arī vienīgais SIA "Depo DIY" īpašnieks.

"Fed Development" reģistrēts šā gada janvārī, un tā pamatkapitāls ir 3,9 miljoni eiro. Fedorenkovs ir vienīgais patiesais labuma guvējs uzņēmumā.

Nodegusī ēka pilnībā piederēja SIA "Romans F", kuras vienīgais īpašnieks ir Fedorenkovs.

Kā ziņots, būvniecības preču veikalā "Depo" Rēzeknē ugunsgrēks izcēlies 2020.gada 12.decembrī, un tas likvidēts pēc teju nedēļas. Valsts policija par ugunsgrēku sākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 18.nodaļas - noziedzīgi nodarījumi pret īpašumu.

Football news:

Van Dijk on the 1st match after injury: 285 days ago, my return began. The work continues
Director of Sassuolo: Locatelli wants to go to Juventus, but Torino need to negotiate with us
Pochettino did not think about leaving for Real Madrid or Tottenham: There was always clarity in relations with PSG
Diving into the Russian Cup: the Orthodox club from Domodedovo, Krasava and Kairat is one step away from the match with the RPL team
Man City will sell midfielder Ilic to Verona for 7.5 million euros. He spent a year on loan there
Roma and Genoa agreed on the lease of Shomurodov with a mandatory purchase for 17.5+2.5 million euros. The contract will be signed on Monday
Van Dijk played for Liverpool for the first time in 9 months