Latvia

Olimpiskais čempions Igors Vihrovs joprojām slimnīcā; daudz neskaidrību par notikušo

Pēc atkārtotas saziņas ar Latvijas Vingrošanas federāciju (LVF) tās ģenerālsekretāre Natālija Prokofjeva Jauns.lv informēja par pašreizējo Vihrova stāvokli.

“Igors joprojām ir slimnīcā, viss ir labi, taču dakteri joprojām īsti nezina, kas noticis. Joprojām notiek izmeklēšana un pašlaik domā, ka problēmas varētu būt saistītas ar vēderu,” telefonsarunā šobrīd pauda LVF ģenerālsekretāre.

Vihrovs ievietots "Gaiļezerā"

Federācijas pārstāve atklāja, ka Vihrovs ievietots Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā "Gaiļezers" un darīja zināmu, ka informēs medijus, kad būs vairāk zināms par titulētā sportista veselības stāvokli.

Ārsti teica, ka šodien būšot zināms konkrētāk, kas noticis. Pagaidām neko vairāk nevaram teikt,” pauda Prokofjeva.

Veselības problēmu dēļ neapmeklē LOK Ģenerālo asambleju

Jauns.lv jau ziņoja, ka pagājušajā piektdienā, 10. jūlijā, LOK Ģenerālās asamblejas laikā tika paziņots, ka klātienē nav varējis ierasties olimpiskais čempions, vingrotājs, LVF pārstāvis Igors Vihrovs. Kā iemesls viņa prombūtnei tika minēta hospitalizācija.

Šo telefonsarunā ar Jauns.lv pagājušajā nedēļā apstiprināja arī LVF ģenerālsekretāre Natālija Prokofjeva, piebilstot, ka mūsu vingrošanas leģendas veselībai nopietnas briesmas nedraudot: “Jā, Igors Vihrovs ir hospitalizēts, neko vairāk nevaram šobrīd teikt, taču viss ir kārtībā.”

Igors Vihrovs ir pirmais Latvijas olimpiskais čempions pēc neatkarības atjaunošanas. Tas notika 2000. gadā Sidnejā, kur rīdzinieks uzvarēja sporta vingrošanā brīvajās kustībās.

Vihrovs ieguvis arī bronzas medaļu 2001. gada pasaules un 2000. gada Eiropas čempionātā brīvajās kustībās.

Pēc sportista karjeras beigām Rīgas Olimpiskajā sporta centrā kopā ar citu vingrotāju Jevgeņiju Saproņenko (2004. gada olimpiskais vicečempions atbalsta lēcienā) izveidoja Vingrošanas sporta skolu.

Uz LOK Ģenerālo asambleju neieradās arī Deniss Čerkovskis, Edgars Dupats un Kirovs Lipmans. Pretēji Vihrova gadījumam, šo trīs kandidātu neierašanās tika atzīta par neattaisnojamu, kā rezultātā viņi tika svītroti no individuālo locekļu kandidātu saraksta.

Citi šobrīd lasa

Šīs zvaigznes izskatās perfekti - un lieliski iztiek bez privātajiem treneriem

Pasauli sajūsmina fotogrāfija, kurā cilvēki nespēj noteikt, kura no zebrām skatās objektīvā

Olimpiskais čempions Igors Vihrovs joprojām slimnīcā; daudz neskaidrību par notikušo

Football news:

Raheem sterling: Looking for tickets to Lisbon. From the 10th to the 24th. Retweet if you can help
Pep Guardiola: Gabriel is the best player of matches with Real Madrid
Three heroes of Lyon in the match with Juve – among them the defender, whom the fans drove in the fall
Manchester City and Lyon will meet in the 1/4 final of the Champions League on August 15 at Jose Alvalade
Photo of Pep and Zizou – just a gift for Showsport users
Ronaldo was eliminated so early from the Champions League for the first time in 10 years, although he tried very hard – in the playoffs for Juve, only he scores
Rudi Garcia: to Pass Juventus is a feat. The most pleasant defeat in my career