Latvia

“Pharmeko Lettland” pabeidzis reorganizāciju, palielina pamatkapitālu

Ogu un sēņu pārstrādātājs un tirgotājs SIA “Pharmeko Lettland” pabeidzis reorganizāciju, pievienojot sev meitas uzņēmumu SIA “Eco berry”, un palielinājis pamatkapitālu līdz 350 000 eiro, ziņo “Lursoft” Klientu portfelis.

SIA “Pharmeko Lettland” pamatdarbības veids ir savvaļas un kultivēto ogu un sēņu pārstrāde un tirdzniecība, un tas 2017.gada aprīlī kļuva par īpašnieku SIA “Eco berry”, kas nodarbojas ar augļu un dārzeņu vairumtirdzniecību.

Līdz šim SIA “Pharmeko Lettland” pamatkapitāls bija 313 000 eiro. Pēc uzņēmumu apvienošanās un pamatkapitāla palielināšanas tā īpašnieku sadalījums nav mainījies. Lielākais īpašnieks ar 51% daļu joprojām ir Nīderlandē reģistrētais uzņēmums “Stolk Medicinal Plants B.V.”, Itālijas pilsonis Alessandro Monesi ir īpašnieks 34% SIA “Pharmeko Lettland” pamatkapitāla daļu, bet 15% daļu īpašnieks ir Itālijā reģistrētais uzņēmums “IL Sentiero S.A.S. Di Bianchessi Massimo E C.”.

Pēc apvienošanās līdzšinējais valdes loceklis Alessandro Monesi iecelts par SIA “Pharmeko Lettland” valdes priekšsēdētāju.

Izmaiņas komercreģistrā ierakstītas 14.septembrī.

SIA “Pharmeko Lettland” 2017.gadā strādāja ar apgrozījumu 10,169 miljonu eiro apmērā, savukārt uzņēmuma peļņa pēc nodokļiem bija 589 tūkstoši eiro. Tas nodarbināja 47 darbiniekus un tā kopējie maksājumi valsts kopbudžetā veidoja 46 tūkstošus eiro.

Savukārt SIA “Eco berry” apgrozījums 2017.gadā bija 87 tūkstoši eiro un tas strādāja ar zaudējumiem 5940 eiro apmērā. Gadu iepriekš, 2016.gadā gan uzņēmuma apgrozījums bija 1,653 milljoni eiro.

Football news:

Arsenal are in talks with 21-year-old former nice defender Sarre
Setien on if Barcelona don't win La Liga: I bear a share of responsibility, but not all of it
Joan Laporta: if I were Xavi, I would never go to Barca under this management
Bayern, Atletico and Everton are Interested in Zaa
Joan Laporta: Messi is the best in history. We must create appropriate conditions for it
Mourinho on Bergwein in reserve: Klopp, Pep and Lampard you ask such questions
Solskjaer on Pogba: he's been great since the restart. When Paul plays like this, you can't help but include him in the lineup