Latvia

Princi Hariju un Meganu Mārklu atkal kritizē par necieņu pret karalieni

Saseksas hercogs un hercogiene kustības “Black Lives Matter” (“Tumšādaino dzīvības ir svarīgas”) iespaidā izteikušies, ka Nāciju Sadraudzībai (kuras galva ir Harija vecmāmiņa karaliene Elizabete II) īpaši svarīgi būtu “atzīt pagātnes kļūdas”.

Karaļnama komentētājs un rakstnieks Roberts Džobsons izteicies, ka šie komentāri ir “necienīgi”, kā arī kritizējis pāri, norādot, ka Megana “neizprot Nāciju Sadraudzību”.

“Es uzskatu, ka kritizēt karalienes mūža darbu ir klaja necieņa,” žurnālistam un radio šova vadītājam Denam Vūtononam norādījis Džobsons.

“Es nezinu, kura iniciatīva tā ir, taču man ir ideja… Manuprāt, Megana Mārkla neizprot Nāciju Sadraudzību,” norādījis rakstnieks.

“Harijs, atklāti sakot, tikai izvēlas fragmentus, kurus viņš vēlas. Ir ļoti viegli kaut ko kritizēt, atrodoties tālu prom miljonāru savrupmājā; kaut ko, kas gadu gaitā ir nesis ļoti daudz laba.”

Izteikumos, ko Vutons raksturojis kā “nekaunīgu un briesmīgu uzbrukumu” Nāciju Sadraudzībai, Harijs un Megana sacīja, ka vēl ir jāpaveic ļoti daudz darba, lai novērstu vēsturisko netaisnību un rasu aizspriedumus, piebilstot, ka reizēm to izdarīt varētu būt “neērti”.

Džobsons uzskata, ka daudz kas ir mainījies, kopš karaliene Elizabete II kļuva par Nāciju Sadraudzības galvu. Rakstnieks uzskata, ka, tieši pateicoties Viņas Majestātei, ir pieredzēti “milzīgi uzlabojumi un attīstība”.

“Es uzskatu, ka viņiem vajadzētu ļoti rūpīgi pārdomāt, pirms kaut ko kritizēt un lūgt britu nāciju vēlreiz atvainoties par mūsu izturēšanos Nāciju Sadraudzībā,” viņš norādījis.

Savā radio šovā Vutons uzklausīja vēl vairākus citus saniknotus rojālistus, kas aicināja Saseksas hercogiem atņemt viņu titulus, kurus tie saglabājuši par spīti aiziešanai no karaļnama un tā oficiālajiem pienākumiem.

Kāds no zvanītājiem izteicies, ka Harijs šobrīd “izposta visu, kas agrāk ļāva viņam gūt panākumus”, ka viņa attiecības ar savu ģimeni ir pilnībā sabojātas.

Korespondents Vutons tam piekritis, izsakot minējumu, ka Harijam turpmāk, visticamāk, būs ļoti maz sarunu ar ģimeni. Viņš Harija un brāļa prinča Viljama attiecības nodēvējis par “traģēdiju”.

Citi šobrīd lasa

Šīs zvaigznes izskatās perfekti - un lieliski iztiek bez privātajiem treneriem

Pasauli sajūsmina fotogrāfija, kurā cilvēki nespēj noteikt, kura no zebrām skatās objektīvā

Olimpiskais čempions Igors Vihrovs joprojām slimnīcā; daudz neskaidrību par notikušo

Football news:

Hazard will be in the starting line-up of Real Madrid for the first time in the Champions League play-offs
Milan is Interested in Torreira. Arsenal are ready to sell the midfielder
Lineker on bale: People have no idea what's really going on with one of the best players of our time
Lionel Messi: Aduriz will be missed by everyone in La Liga. He's a Bombardier
Shakespeare became an assistant coach at Aston Villa
In England, the stadium can be closed to spectators for racism. Players will be disqualified for 6-12 matches for discrimination
Hans-Dieter flick: I will Understand if Tiago wants to play in the Premier League