logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Estonia

Josh Brolin pole rahul: p***eauk on ära kärsanud!

Josh Brolini hoiatust tasub tõsiselt võtta!Foto: Reuters/Scanpix

Näitleja Josh Brolin hoiatab oma Instagrami lehel kõiki neid, kel peaks kunagi pähe tulema mõte oma intiimsemaid kehaosi päevitada. Tema jaoks lõppes see väga kurvalt.

Näib, et Brolin sai mõtte oma pärakut päevitada Los Angelese joogagurult, kes nimetab end Metaphysical Meaganiks ehk Metafüüsiliseks Meaganiks. Naine soovitab inimestel jalad laiali päikese poole lebada, et jalgadevahelisedki kehaosad päevitust saaksid. Meagani sõnul on sel kõiksugu kasulikke omadusi.

Tegelikult ei ole sellisel praktikal muidugi ühtki kasulikku mõju ja seda oleks targem mitte teha.

Selle õppetunni sai ka Brolin, kes Instagrami postituses kurdab, et tema p***eauk on täiesti ära põlenud. „Plaanisin päeva oma perega šopates veeta ja selle asemel panen jääd peale ja kasutan aaloed ja põletuskreemi, sest valu on võimas,“ kirjutab näitleja.

Themes
ICO