logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Estonia

Pääste: Kalda tänaval põles maja

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

30. novembril kell 19.26 teatati, et Haapsalus Kalda tänaval põleb elumaja.

Tulekahju avastas juhuslikult saunast tulnud perenaine. Suitsuandur kahjuks majast puudus. Päästjad selgitasid, et toas ahju ees oli süttinud riidesodi ja muu praht. P

õleng kustutati kolmveerand tunniga ja õnneks leegid kaugemale ei levinud. Tahma- ja suitsukahjustusi sai ka põlenud toa kõrvala asuv esik. Perenaine tunnistas, et ahi oli jäänud järelevalveta küdema ja selle uks ei püsinud hästi kinni.

Ilmselt oli tulekahju süttinud lahtisest ahjuuksest välja pudenenud ja prahi sisse kukkunud sütest. Küdeva kolde suu ette ei tohi jätta küttepuid või muud prahti. Sellest võib alguse saada väga tõsine tulekahju. Samuti ei tohi jätta põlevat ahju järelevalveta.

Themes
ICO