Estonia

Simon Cowelli operatsioon oli edukas: tänan kõiki lahkete soovide eest

Simon CowellFoto: AFP/Scanpix

Telemees Simon Cowell proovis elektrirattaga sõita, kuid lõpetas haiglas - mees kukkus ja vigastas selga, vahendab Mirror.

Pärast kukkumist pidi Cowell operatsioonile minema, mis oli väidevatalt edukas. Arvatakse, et verevalumite ja tursete vähenemiseni kulub nädalaid, kuid Simon on pärast kuuetunnist operatsiooni ärkvel ja optimistlik. Kas ja millised on kukkumisest saadud püsivad kahjustused, pole veel teada. "Kõik loodavad, et ta taastub täielikult," sõnab allikas. 

Simon võttis pärast kukkumist esimest korda sõna Twitteris, kus kirjutas: "Mõned head nõuanded ... Kui ostate elektriradaratta, lugege enne sõtimist juhend läbi. Mul on osa seljast murdunud. Tänan kõiki lahkete soovide eest." Lisaks kiitis telemees kõiki arste, kes tema eest hoolitsesid. 

Õnnetus juhtus Simoni Malibu kodu hoovis. 60aastase Cowelli esindaja kinnitas väljaandele, et Simon viidi haiglasse ja ta läheb operatsioonile. "Simon vigastas selga ja ta viidi haiglasse. Ta läheb hästi ning on arstide hoole all ja parimates kätes. Simon murdis selja ja läheb operatsioonile." 

Football news:

You can just kill us. Bilic was removed for arguing with the referee in the match with Everton
Nuno confirmed the departure of Jota: Liverpool will get a great player and guy
Hames scored his debut goal for Everton in his second game at the club
Bale's talent is unique, but he never became the main one in Real Madrid. Ronaldo, laziness and Perez's patronage are to blame
Zidane on Bale's departure: what he achieved at Real Madrid is phenomenal. I wish him all the best
The same Royal rabona-assist from Levandovsky: great orientation, perfect execution, smart twist in the right place
Koeman told 21-year-old midfielder Puig that he does not count on him (RAC1)