Estonia

SKANDAAL: MM-iks ehitatud staadionile lubati poolpaljad modellid, staadioni direktor kaotas töökoha

Rostov Arena.Foto: MARKO DJURICA/Scanpix

Venemaal Rostovis jäi oma tööst ilma Rostov Arena direktor Pavel Gavrikov, kes lubas staadionile poolpaljad modellid, kelle pildid on nüüdseks internetti lekkinud.

Vene portaal newizv.ru kirjutas, et 2018. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlusteks ehitatud Rostovi staadioni haldajate poole pöörduti ideega, et seal võiks korraldada ühe fotosessiooni. Portaali väitel arvasid nii staadioni direktor Pavel Gavrikov kui staadioni kommertsosakonna töötajad, et sessioonil viibivad naisterahvad ujumisriietes ja nad piirduvad tribüünil poseerimisega.

Asjad läksid aga teisiti. Nimelt olid naised nappides pesudes, nii et sessioon kuulutati erootiliseks ettevõtmiseks. Lisaks käisid naised pildistamas ka keset väljakut.

Juhtunu üle kurtis üks staadioni töötaja, kelle info järel sai otsekohe kinga kommertsosakonna juht. Staadioni direktor Gavrikov sai mõnda aega veel ametis olla, kuid nüüdseks on Rostovi piirkonna spordiminister temagi vallandanud. Portaali newizv.ru andmetel on vallandamise põhjuseks just erootilise fotosessiooni lubamine ning seegi, et hoolimata ametivõimude juhistest jõudsid pildid kuidagimoodi ka internetti.

2018. aastal valminud Rostovi staadion võõrustas MMil viit kohtumist.

Football news:

Klopp-best coach of 2020, flick-2nd, Guardiola-3rd (ESPN)
The most beautiful football documentary, I think, was made about Leeds. We talked to the Director
Nice Vieira was dismissed from the post of coach
Neymar will extend his contract with PSG if the club sign Messi (Mundo Deportivo)
Lewandowski Pro Champions League: one win is not enough. Bayern are still hungry
Messi named best striker of 2020, Lewandowski named best nine (ESPN)
Lewandowski on the cancellation Of the Golden ball 2020: Many people know that I had the best season. I'm glad everyone saw it