Estonia

VIDEO | Vanemprokurör Marti Kuusiku kaasusest: põhjuseid, miks kannatanud ei taha end kannatanuks tunnistada, on hästi palju

Merilo sõnutsi esitati süüdistus karistusseadustiku paragrahv 121 alusel, mis tähendab kehalist väärkohtlemist. Merilo ütles, et Kuusik pole end süüdi tunnistanud.

EKRE juhtfiguurid on ette heitnud, et protsessi on venitatud. "Seda menetleti kolm kuud, mis on ülilühike aeg. Edasi läks kriminaalasi kohtusse, kus esialgselt oli istung planeeritud kevadesse, aga miks see toona ära jäi, seda me kõik teame," viitas ta koroonaviirusest tingitud eriolukorrale. "Leida selliseid aegu, mis sobivad kohtugraafikusse, prokuratuuri ja advokaatide graafikusse, ongi keeruline ja sellest pikemad vaheajad, aga venitanud ei ole sellega mitte keegi," kinnitas Merilo.

Perevägivalla uurimise muudab Merilo sõnutsi keeruliseks tõendid. Kuigi Kuusiku kaasuses on kõneldud, et väidetav kannatanu ei pea end kannatanuks ning see on erakordne siis nii pole. Merilo ütles, et see ei ole erandlik. "Miks kannatanud ei taha end kannatanuks tunnistada, on hästi palju," sõnas ta.

Football news:

Arsenal approached Real Madrid regarding the lease of Edegra
Inter can sign Gomez only in the case of the sale of Eriksen. The Argentine likes Conte
Real Madrid, AC Milan and Man City are Interested in Feyenoord defender Senesi. He is estimated at 35 million euros
The election of the President of Barcelona will be held on March 7
Tiago Silva on Chelsea: No one said it would be easy. We are not going to give up
PSG are Interested in Eric Garcia. City defender wants to move to Barca (Mundo Deportivo)
Gasperini about the Beginning of: He has good technique, but Atalanta needs sharpness in attack. I am sure he will give it to us