This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Będą kolejne obostrzenia!!! W związku z mutacją omikron

@tomeks85: podejrzewam, że będzie tak jak już kiedyś pisałem. Nie będzie żadnego obowiązku, ale ustawowo nada się np. dyrektorom szpitali uprawnienie do sprawdzania certyfikatów i dopuszczania do pracy tylko "zielonych". A certyfikat będzie można zdobyć na dwa sposoby - być zaszczepionym albo mieć test zrobiony w ciągu ostatnich 24h. Oczywiście oficjalnie nikt nikogo nie będzie zmuszał do kontroli certyfikatów, ale każdy dyrektor szpitala ma swojego szefa, a on swojego.

I teraz pytanie - czy jakaś pielęgniarka albo technik szpitalny będzie robił sobie codziennie test (mało przyjemny i dosyć drogi), czy dla świętego spokoju się zaszczepi (oczywiście na własne życzenie)?

Metoda małych kroczków. Najpierw medycy, potem nauczyciele, urzędnicy, osoby pracujące w gastronomii, handlu, itd. Tutaj marchewka, tam kijek i zanim się obejrzymy, a bez szczepionki nie będzie się dało legalnie wystawić nosa z własnego mieszkania.

To już się oficjalnie dzieje. Na razie marchewka - zatrudniający tylko osoby z certyfikatami będą mogli omijać lockdowny.

źródło: wykop.pl