Poland

Czy obecna szefowa Lotosu okradała byłego pracodawcę razem z Obajtkiem?

pokaż komentarz

@kepak: Obajtek już powinien z Orlenu na zbity pysk wylecieć, przynajmniej na czas wyjaśniania sprawy. Skoro już raz prawdopodobnie działał na szkodę spółki, w której pracował, to jaka jest pewność, że nie zrobi tego po raz kolejny? A może nawet już to robi, tylko dowiemy się o tym za kilka lat, jak się władza zmieni.

To jest po prostu wstyd, że służby dopuściły do mianowania prezesem kogoś z taką historią. Zresztą ja już kilka miesięcy temu mówiłem, że głównym celem fuzji Orlenu i Lotosu jest niby przymusowa prywatyzacja części majątku, a nie tworzenie narodowego czempiona. Wtedy myślałem, że chodzi tylko o podreperowanie budżetu, ale dziś, patrząc na sylwetki prezesów, myślę, że ktoś zapłacił ekstra za to, żeby ta fuzja się odbyła.

Teraz jeszcze postępuje zadłużanie Orlenu przez inwestycje z dupy. Jeszcze kilka lat rządzenia dobrej zmiany, a nawet cały Orlen sprywatyzują za ułamek dzisiejszej wartości, w końcu po coś ją teraz obniżają.

Football news:

Neymar: I owe Mbappe the adaptation in France and the joy of being here
Joao Felix was injured again. He will miss 10 days
The Bundesliga said goodbye to Monday's matches with Hoffenheim and Bayer zeros. Their cancellation was sought by fans
Mino Raiola: Borussia do not want to sell Holand in the summer. I respect this position, but this does not mean that I agree with it
Alexander Golovin: I enjoy giving such programs. This is my job
West Brom have scored 8 goals in their last 2 matches. For the previous 10 games, only 6 goals were scored
VAR did not count West Brom's goal for offside. Although the author of the goal was probably in the right position