Poland

KLM pozwala wymieniać bilety na kupony podróżne, a te na gotówkę

KLM daje obecnie klientom dwie opcje do wyboru: odroczenie podróży poprzez wymianę kuponu na inny bilet w przyszłości lub całkowitą rezygnację z wyjazdu i zażądanie wymiany kuponu na gotówkę.

Kupon podróżny można bezpłatnie wymienić na dowolny inny przelot, zmieniając datę podróży i/lub kierunek, przy czym jeśli zmiana kierunku spowoduje zmianę ceny, obowiązuje dopłata różnicy w taryfie.

Pasażerowie mogą zamawiać kupony online poprzez stronę przewoźnika. Kupon otrzymują w wersji elektronicznej, e-mailem, po kilku tygodniach. Wnioski są rozpatrywane w kolejności zgodnej z datą pierwotnej daty podróży.

Z powodu restrykcji podróży KLM musiał anulować dużą liczbę lotów, co spowodowało konieczność rozpatrzenia wielu wniosków o zwrot pieniędzy. Jak informuje przewoźnik, w związku z olbrzymią skalą, rozpatrzenie wniosku trwa dłużej niż zwykle.

W ostatnich miesiącach KLM stopniowo wznawia loty w ramach swojej siatki połączeń. Wejście na pokład i cały lot odbywa się w maskach ochronnych na twarz, a samoloty są wyposażone w środki do dezynfekcji rąk. Kabiny samolotów są dokładnie czyszczone i wyposażone w filtry HEPA, które pozwalają na usunięcie ewentualnie występujących w powietrzu cząsteczek wirusów i zapewniają czyste powietrze o wysokim stopniu cyrkulacji.

Przewoźnik zapewnia, że stale monitoruje światową sytuację w związku z pandemią COVI-19, a środki ochrony zdrowia, rozkład lotów i procedury są regularnie dostosowywane do aktualnych wymogów podyktowanych przez władze krajów, do których linia oferuje loty.

Football news:

Arteta after 3:0 with Dundalk: now it will be more difficult for me to choose the starting line-up for Arsenal
Cherchesov congratulated Maradona on his 60th birthday: Human happiness, Diego!
Milan - the first club to have 3 players born after January 1, 1999 scored in a Europa League/Champions League match
Zenith is necessary to protect the Semak. He can become as much of a legend as Semin is to Loco. Sabitov about the coach of St. Petersburg
Morelos scored the 21st goal in European competition for Rangers, repeating Mccoist's record
Tottenham were the first Premier League clubs to lose in the European Cup season
Arsenal have not conceded at home for the first time since July 1. Goalkeeper Runarsson made his debut for the Londoners