Poland

Max Kolonko przejmuje władze w Polsce

pokaż komentarz

@exploti: jesli ktoś mysli ze te wybory były demokratyczne, to jest w błędzie, jeśli były nie manipulowane i nie fałszowane tez jest w błędzie. To nie są wybory demokratyczne, jak można przeprowadzać wybory i mówić wyborcom że im po wyborach sie zapłaci emerytura czy dodatkiem 500+

Kodeks Karny
Przekupstwo wyborcze zostało opisane
w § 2 art. 250a.

Rozdział XXXI Przestępstwa przeciwko wyborom i referendum


Art. 250a. § 1. Kto, będąc uprawniony do głosowania, przyjmuje korzyść majątkową lub osobistą albo takiej korzyści żąda za głosowanie w określony sposób,podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto udziela korzyści majątkowej lub osobistej osobie uprawnionej do głosowania, aby skłonić ją do głosowania w określony sposób lub za głosowanie w określony sposób.

§ 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca czynu określonego w § 1 lub 2podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 4. Jeżeli sprawca przestępstwa określonego w § 1 albo w § 3 w związku z § 1 zawiadomił organ powołany do ścigania o fakcie przestępstwa i okolicznościach jego popełnienia, zanim organ ten o nich się dowiedział, sąd stosuje nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet może odstąpić od jej wymierzenia.

Najgorsze jest to że to wy jako elita wykopu przez 5 lat tego nie zauważycie.
A roszcicie sobie prawa do komentowania czy komuś odyebało czy nie

Football news:

Coach Of Brentford: We went from a mid-level team to the third team of the season. This is an incredible achievement
Burnley are not going to sell Tarkowski for less than 50 million pounds
Lester wants to rent Trincou at Barca with the obligation of ransom for 50 million pounds
Scott Parker: Fulham have a lot to progress. And I am happy about it
Manchester United are threatening to pull out of negotiations for Sancho if Borussia do not reduce the price from 120 million euros
Cesc about Casillas: You are a mirror to look into
Lone mascots are another symbol of the year