Poland

Naukowiec z Wuhan ujawnił, że jad pszczeli z powodzeniem zabija COVID-19

pokaż komentarz

@Maseuko: Muszę także dołożyć się do sprostowania. Szerszenie nie atakują z nudów, bo tak im się uwidziało. Możesz sobie spokojnie siedzieć a obok będzie przelatywać szerszeń i nawet szczególnie się Tobą nie zainteresuje. A z osą jest inaczej. Ta, to ma wściekliznę i zawsze musi pokazać że ona tu jest. Zawsze. Na początku niby też nie robi problemów ale chwilę później coraz częściej zaczyna Ciebie zaczepiać, bo tak i już. Takie ma zmienne humory. A celem - przysłowiowo wejść Tobie na głowę. Typowa osa.

A szerszeń? On może se cały dzień latać koło Ciebie i jak mu nie zagrażasz to oleje. Ale ... problem w tym że jak jest flegmatyczny to jest jednocześnie i mściwy. Raz go zdenerwujesz to może nie odpuścić. Osa tak samo, tylko ona sama z siebie chce Ciebie denerwować. Taki mała, humorzasta agresorka, która musi każdemu pokazać co to nie ona. Szerszeń w większości przypadków rozumie pojęcie koegzystencji gdy nikt nikomu nie wadzi. A osa wszędzie musi wsadzić swój tyłek.

Football news:

Ake arrived in Manchester to undergo a medical for city. He will be bought for 39 million pounds
Sancho's salary at Manchester United is 17.6 million euros a year. In Borussia, he receives 6 million rubles. Borussia Dortmund Midfielder Jaydon Sancho has agreed with Manchester United about the size of a paycheck
Hasenhuttl is the best coach in the Premier League in July. He is the first Austrian to receive this award
Real can sell Hames to Atletico for 10-15 million euros (El Golazo de Gol)
Henrik Larsson on racism: I hope that we will be able to eradicate this huge problem. Evil will never overcome good
Manchester City wants to buy 5 more players this summer. The club is Interested in Lautaro and Felix
West ham midfielder Antonio is the best player in the Premier League in July. He scored 8 goals in 7 matches