This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Planujesz podróż do Norwegii? Będziesz musiał zrobić test

  •  

   pokaż komentarz

   @polaczenieszyfrowane: Szczerze to nawet koledzy lekarze czy pielęgniarki to mają już gdzieś kolejne dawki. A do szpitali na hospitalizację zaczynają brać tylko z negatywnym wynikiem testów, bo potem trzeba się bujać z pacjentem, który pomimo zaszczepienia zaczyna chorować (izolacja sali, lub odesłanie na oddział covidowy).

  •  

   pokaż komentarz

   @Piotrdexter: Każdy kto wie, o co chodzi - już dawno wpadł, o co się rozchodzi. Dają dodatki covidowe, to biorą, bo każdy by brał. Na NFZie każdy posrany covidem. Ale prywatnie, to jest i czas i wirusa nie ma. I cyk, 200zł za wizytę 10 minut. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @tomasz-diog: Brawo Norwegia, druga po Portugali poszla po rozum do glowy. Szczepienia nie daja tego co obiecywali politycy, czyli nic nowego. Falszywe paszporty szczepienia eksperymentalnymi szczepionkami mozecie sobie w tylek wsadzic. Najwazniejsze jest to czy masz wirusa i chcesz go wwiez do kraju czy nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomasz-diog: Bardzo dobrze. Nie zachorowałem. Nie zachorował nikt z mojej rodziny i wśród znajomych.
   W zeszłym roku nie było szczepionek i pożegnaliśmy się z kilkoma kolegami.

  •  

   pokaż komentarz

   @Wiesieks41: pytanie tylko dlaczego słuchałeś polityków odnośnie tego co dają szczepionki, a nie naukowców, ewentualnie dlaczego nie przeczytałeś wyników badań klinicznych, jeżeli jesteś w stanie sam zrozumieć i zinterpretować artykuł naukowy.

   Zdanie niekoniecznie skierowane do Ciebie, a na pewno do osób, które zawierzyły politykom, a nie ludziom, którzy mają wiedzę na temat immunologii ¯\_(ツ)_/¯

 •  

  pokaż komentarz

  Bardzo dobrze. Jeszcze trochę czasu minie i wszyscy zaczną wracać do normalności. Pytanie co będzie, jeżeli się okaże, że te szczepienia jednak mają jakieś negatywne długofalowe skutki, nawet dla niewielkiego procenta zaszczepionych (mam nadzieję że nie). Nawet nie będzie opcji żeby zwrócić się o odszkodowanie, bo jak wiemy, firmy otrzymały już od UE rozgrzeszenie in blanco - wiecie, tak w razie "w"

 •  

  pokaż komentarz

  No to chyba dobrze? Bo jeżeli wierzyć w logikę którą nam narzucają, to czy zaszczepiony czy nie, każdy transmituje wirusa i może sie zachorować. Przecież szczepienie ma tylko pomóc w walce z ciężkim przejściem choroby, wcale nie chodziło o QR kody ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobne linki z tagiem #europa