Poland

Rossmann kolejny raz dyskryminuje mężczyzn.

  •  

   pokaż komentarz

   @molksiazkowy1111: nie dyskryminacja. Dla mężczyzn też jest tam dużo produktów kremy, prezerwatywy, maszynki go golenia, zestawy do pielęgnacji brody, dezodoranty, etc. Po prostu koncerny skutecznie wmówiły iż kobiety są szpetne/stare i muszą używać całej masy kosmetyków, farb do włosów, malować paznokcie, etc. Nie żeby ładnie wyglądać bo zawsze się da coś poprawić tylko żeby nie wyglądać brzydko/staro no i jednocześnie taka kobieta myśli iż jest wyzwolona niezależna a kasa dla koncernów kosmetycznych się zgadza.

  •  

   pokaż komentarz

   @mats12: Tego tak naprawdę nie możemy sprawdzić, bo nigdy żadna większa firma nigdy takiego czegoś nie zrobiła. Na żaden dzień mężczyzn.
   W przypadku firm, których głównym targetem są mężczyźni (Gillette) tak samo były akcje antymęskie.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja pierdziele. Was już totalnie pogrzało. To jest dobrowolna akcja charytatywna ukierunkowana na konkretny cel. Nikt przecież was nie zmusza żeby brać w niej udział. Nazywanie chęci pomagania komuś "dyskryminacją" to już szczyt głupoty.

  •  

   pokaż komentarz

   @zjadlbymbanana: Głupotą jest też żądanie równych wyników co do płci (50/50), a nie równych szans.
   Głupota dostosowała się do głupoty.

   Kiedyś ludzie srali na to, że jest akcja wypromowania wśród kobiet jakiegoś męskiego zajęcia. A od kiedy feministki zieją ogniem, że wszędzie seksizm to nie dziw się, że ludzie też zieją ogniem.

   Albo "Black Lives Matter to nie jest, że tylko czarne życia, ale TEŻ czarne życia"


   No kiedy ludzie widzą, że traktuje się lepiej czarny kolor, czy to prawnie (dodatkowe punkty na studia w USA), czy to PRowo (o innych akcjach podobnych, ale o innym kolorze słychać coś?), to mają dysonans poznawczy. Widzą jedno, słyszą drugie. I dlatego ludzie zieją ogniem w postaci All Lives Matter.

  •  

   pokaż komentarz

   ciekawe jakby pomoc była skierowana tylko do białych heteroseksulanych meżczyzn.

   @ADMlNserwisu: no i już chochoł postawiony. xDD "Pomagasz schronisku dla zwierząt zamiast szpitalowi dziecięcemu? Czyli uważasz że zwierze jest ważniejsze niż dziecko?"

  •  

   pokaż komentarz

   a w rossmann kupując coś zbierasz punkty za kóre nie mozesz wesprzec potrzebujacyucyhh męzczyn lecz kobiety kótre juz maja wszytko.

   @ADMlNserwisu: Nie musisz kupować w Rossmannie. Możesz kupować w Hebe, Tesco, Carrefourze, Auchanie, Drogeriach Polskich, Superpharm, Drogeriach Natura, Kontigo, Sephorze

 •  

  pokaż komentarz

  Nie mam karty i aplikacji, a jak kasjerka mówi "Warto założyć, bo będzie Pan miał taniej" to odpowiadam" a ja wolę mieć drożej". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Rzostrzygnijmy to raz na zawsze.
  MA być wolny rynek i "prywaciarz" ze swoją włąsności i marketingiem może robić co chce? Do kobiet murzynów islamistów rurkowców tak jak chce się zwracać bo to jego? Czy ma być jakaś społeczna kontrola nad tym co robi i zabraniamy mu robić co chce i każemy trzyzmać sięw uregulowanych normach by niedyskryminował?
  Bo to dosyć proste - tak albo nie. Ale jak czyttam wykop to widze tak "jak nie lubimy murzynuf to moze atakować" ale jak o meżczyznach wykopkach to już broń boże nie może? Czyli prawo ma być jednak regulowane że prywaciarz może mówić wszystko dopóki wam się podoba?

  •  

   pokaż komentarz

   @BezkresnaNicosc: Ma być wolny rynek i prywaciarz może robić co chce poza dyskryminacją mężczyzn, białych, konserwatywnych katolików, bo za dyskryminację mężczyzn, białych i konserwatywnych katolików powinno się lewackiego prywaciarza palić na stosie, a jego biznes nacjonalizować xD

  •  

   pokaż komentarz

   Obecnie mamy właśnie odwrotnie, ci którzy tak się cieszyli, że cukiernia nie zrobiła tortu płaczą, że Twitter blokuje ich wysrywy i domaga się regulacji państwa.

   @pat1ryk: właśnie teraz twitter blokuje tych co mieli ból dupy za brak tortu (w USA)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak: jak na razie to PiSowskie państwo broni drukarza, który odmawiał drukowania tęczowych rzeczy i jednocześnie zabiera się za "regulowanie" social media, bo nie chcą postować konserwatywnych wysrywów xD

   Dla mnie wolny rynek to wolny rynek. Nie mam problemu z zabraniem moich pieniędzy tam, gdzie komuś nie śmierdzą. Czułbym się niekomfortowo, gdyby ktoś robił coś dla mnie ze strachu przed karą.

  •  

   pokaż komentarz

   jak na razie to PiSowskie państwo broni drukarza, który odmawiał drukowania tęczowych rzeczy i jednocześnie zabiera się za "regulowanie" social media, bo nie chcą postować konserwatywnych wysrywów xD

   @Ravenek: we Francji i Niemczech to samo chcą robić po tym co zrobili Trumpowi( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Dla mnie wolny rynek to wolny rynek. Nie mam problemu z zabraniem moich pieniędzy tam, gdzie komuś nie śmierdzą. Czułbym się niekomfortowo, gdyby ktoś robił coś dla mnie ze strachu przed karą.

   @Ravenek: Teraz wystarczy, że siłownię ktoś otworzy¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   we Francji i Niemczech to samo chcą robić po tym co zrobili Trumpowi( ͡° ͜ʖ ͡°)

   To raczej tylko pretekst, państwa zachodu nie dopuszczają do swojego rynku medialnego obcego kapitału w obawie przed wpływem obcych służb na ich politykę, wyjątkiem był tu internet, którego nie dało się tak łatwo regulować. Teraz jest świetna okazja, żeby także w internecie stworzyć własne kontrolowane platformy, lub wyregulować już istniejące.


   @Kaczypawlak:

  •  

   pokaż komentarz

   To raczej tylko pretekst, państwa zachodu nie dopuszczają do swojego rynku medialnego obcego kapitału w obawie przed wpływem obcych służb na ich politykę, wyjątkiem był tu internet, którego nie dało się tak łatwo regulować. Teraz jest świetna okazja, żeby także w internecie stworzyć własne kontrolowane platformy, lub wyregulować już istniejące.

   @pat1ryk: i sam PiS chce robić to samo( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak: Oczywiście, że chce. W Polsce mamy bardzo silne media z zagranicznym kapitałem, gdzie w takich Niemczech, Francji czy UK nie ma ich praktycznie wcale. Stąd dążenie pis do przejmowania gazet i tworzenia własnych portali. Inna sprawa, że u nas jakość tych narodowych wydawców pozostawia bardzo wiele do życzenia...

  •  

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak: Francja i Niemcy mają przepisy antydyskryminacyjne, w Polsce można dyskryminować legalnie w usługach, bo art. kodeksu wykroczeń został uznany za niekonstytucyjny przez PiSowski TK.

  •  

   pokaż komentarz

   Oczywiście, że chce. W Polsce mamy bardzo silne media z zagranicznym kapitałem

   @pat1ryk: no nie wiem, TVN coś się zwija

   gdzie w takich Niemczech, Francji czy UK nie ma ich praktycznie wcale. Stąd dążenie pis do przejmowania gazet i tworzenia własnych portali. Inna sprawa, że u nas jakość tych narodowych wydawców pozostawia bardzo wiele do życzenia...

   @pat1ryk: Naprawdę niezależne są moim zdaniem w Polsce dwa tytuły w temacie polityki, chociaż jeden jest powiązany z określonymi partiami( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Francja i Niemcy mają przepisy antydyskryminacyjne, w Polsce można dyskryminować legalnie w usługach, bo art. kodeksu wykroczeń został uznany za niekonstytucyjny przez PiSowski TK.

   @Ravenek: a jakby był niepisowski postubecki to byłby już dla ciebie odpowiedni TK? xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak: Nie. Ochrona podstawowych wolności zawsze miała się w Polsce słabo, sama konstytucja została napisana tak, żeby nie przeszkadzać w rządzeniu. Tylko obecnie PiS podniósł podcieranie się konstytucją na zupełnie nowy poziom i gwarancji nie ma jakby żadnych, nie ważne czy ktoś patrzy z lewej czy z prawej strony.

  •  

   pokaż komentarz

   @BezkresnaNicosc: Zacznijmy od tego ze pojęcie "wolny rynek" to w dzisiejszych czasach abstrakcja za wszystkim
   stoją grube pieniądze i wpływy jeśli chcesz utrzymać się na rynku musisz popierać ideologie którą promują grube ryby na górze (nawet jeśli ta ideologia uderza w twoją grupę odbiorczą jak np było z Gillette i tą słynną reklamą).Jak
   ci to nie pasuje to szykuj się na falę hejtu w mediach społecznościowych pozwów itp,wachlarz możliwości mają spory
   tak więc daruj sobie teksty o wolnym rynku czy o demokracji bo to mit.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kaczypawlak: czekaj, a kto jest w tej konfiguracji lewakiem a kto prawakiem? Bo zdaje się że jeśli prywaciarz ma robić co chce to zarówno debilizmem jest jęczenie że ktoś może nie sprzedać gejom kanapki jak i że ktoś może nie sprzedać murzynowi?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna

Football news:

Investing in solar energy, healthy food, and Weddings: A guide to Levandowski's immense business empire
Paul Scholes: Tiago doesn't look like a player fit for Klopp. He would be more suitable for Manchester United
Salah may be called up to the Egyptian national team to participate in the Olympics
Fosu-Mensah tore up the crosses and was out for a few months. Manchester United sold him to Bayer Leverkusen in January
Antonio Cassano: Does Conte understand that he is not Guardiola? Inter were just ridiculous in the Champions League
Juve will win again if Ronaldo is not in the starting line-up. They need a quality centre-forward, they don't grow as a team. Ventola about Cristiano
The head of the LGBT group of City fans: Burst into tears after scoring a goal in the match for the exit to the Premier League. I felt that after so many years of longing, we are rising