This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Świńska grypa, rok 2009

  •  

   pokaż komentarz

   @spie_z_tata:
   jej wypowiedź była na wysokim poziomie, bo bazowała na informacjach od specjalistów, którzy pracowali dla MZ, prawnicy uprzedzili ją o wyłączeniu własnej odpowiedzialności przez producenta, wirusolodzy o małym zagrożeniu dla życia chorych, obecny MZ słucha chyba tylko Jarka i słupków wyborczych.

  •  

   pokaż komentarz

   @spie_z_tata:
   to było nieistotne w podjęciu decyzji, chodziło o to, że szczepionka nie jest dokładnie sprawdzona, a wirus nie jest bardzo niebezpieczny i większym ryzykiem dla Państwa jest wypłacanie milionowych/miliardowych odszkodowań, w przypadku kiedy podana z woli Państwa szczepionka okaże się niebezpieczna dla zdrowia, co innego, jak ktoś kupi z własnej woli tą szczepionkę w aptece i z własnej woli się zaszczepi, wtedy może pozywać producenta, ale nie Państwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @spie_z_tata: wypadek przy pracy, ewentualnie wtedy jeszcze nie udało im się przekupić wszystkich, teraz naprawili ten błąd przy covidku i nawet zandberg, kosiniak i kańczyński śpiewają razem jak 3 tenorów tą samą komunistyczną covidową nutą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  No ale ostatecznie miała rację. Państwa jak Szwajcaria wypłacały wielomilionowe odszkodowania. Szkoda, że osobom z narkolepsją po tej szczepionce nie przywrócą one normalnego życia.

 •  

  pokaż komentarz

  Dziennikarskie dno, zero kultury. Kto chciałby w ogóle rozmawiać, gdy druga strona zadaje pytanie ale nie pozwala dokończyć odpowiedzi, notorycznie przerywa, stosuje marne sztuczki oraz interesuje ją tylko wzbudzenie emocji, a nie merytoryczna rozmowa.

 •  

  pokaż komentarz

  Tak na marginesie, rok 2009 na tle dzisiejszego świata wydaje się wspaniałym balansem między dostępem do nowoczesnej technologii a staroszkolnym podejściem do informacji - najpierw research, potem decyzja poparta argumentami.
  Ta dzisiejsza biegunka informacyjna złożona w 90% z negatywnych emocji, nastawiona na polaryzację, podkręcana przez rozgrzane do czerwoności social media to obrzydliwy rak, przez który odechciewa się śledzenia czegokolwiek :/

1 2 3 następna

Podobne linki z tagiem #koronawirus